Městská část
Pardubice VI
3
Část obce
Zelené Předměstí
112
Polabiny
10
Pardubice-Staré Město
6
Rosice
5
Bílé Předměstí
4
Dražkovice
3
Studánka
3
Ulice
Masarykovo náměstí
37
Palackého třída
11
třída Míru
9
Jana Palacha
7
Smilova
6
náměstí Republiky
5
Poděbradská
5
17. listopadu
5
Bělehradská
4
Sladkovského
4
S. K. Neumanna
4
Jindřišská
3
Za Pasáží
3
Labský Palouk
3
více lokalit
Živé firmy v obci Pardubice 154 firem

Bytový textil

Deštníky

Galanterie kožená - prodej

Galanterie kožená - výroba

Galanterie textilní - prodej

Galanterie textilní - výroba

Kožené, kožešinové výrobky - prodej

Kožené, kožešinové výrobky - výroba, opravy

Kůže, kožešiny - výkup, prodej

Kůže, kožešiny - zpracování

Návrhy, střihy

Oděvy - velkoobchod

Oděvy - výroba konfekční

Oděvy - výroba zakázková

Oděvy dámské, pánské - prodej

Oděvy kojenecké, dětské - prodej

Oděvy pletené - prodej

Oděvy pletené - výroba

Péřové výrobky

Ponožky, punčochy - prodej

Ponožky, punčochy - výroba

Půjčovny - šaty, kostýmy

Textilie - potisk, úpravy

Textilie - prodej

Textilie - velkoobchod

Textilie - výroba

Textilie průmyslové - prodej

Textilie průmyslové - výroba

Textilní stroje, technologie - prodej

Textilní stroje, technologie - servis, výroba

Textilní suroviny a materiál
Nábřežní 153, Nemošice, PardubiceZavřeno
Montáž a prodej ochranných sítí a hrotového systému
Pro vaši bezpečnost - pro vaše pohodlí - pro vaši ochranu
- Textilie průmyslové - prodej
- Sportovní potřeby - prodej
- Deratizace, dezinsekce, dezinfekce
Sakařova 113, Bílé Předměstí, PardubiceZavřeno
Nabízíme profesionální reklamní full servis od návrhu až po realizaci projektu vč. grafických příprav, tisku, zakázkové výroby reklamních, propagačních předmětů, textilu s aplikací výšivek a potisku, zajištění reklamních, firemních akcí.
- Kulturní agentury, umělecká činnost
- Agentury reklamní
- Marketing
Jiřího z Poděbrad 2589, Zelené Předměstí, PardubiceZavřeno
- Kavárny
- Spotřební, průmyslové zboží - maloobchod
- Bytový textil
Lexova 2253, Zelené Předměstí, PardubiceZavřeno
- Nábytek, bytové doplňky - prodej, montáž
- Umělecké potřeby
- Kuchyně, kuchyňský nábytek
třída Míru 71, Zelené Předměstí, PardubiceZavřeno
- Půjčovny - šaty, kostýmy
Březová 185, Popkovice, PardubiceZavřeno
- Oděvy - výroba zakázková
Hronovická 640, Zelené Předměstí, Pardubicezavřeno
- Oděvy - výroba zakázková
- Hlídání dětí, výpomoc v domácnosti
Jiřího Tomana 276, Polabiny, PardubiceZavřeno
- Galanterie textilní - prodej
- Kancelářské potřeby, papír - prodej
- Galanterie kožená - prodej
Poděbradská 335, Trnová, PardubiceZavřeno
- Oděvy dámské, pánské - prodej
- Oděvy kojenecké, dětské - prodej
- Obuv - prodej
Masarykovo náměstí 2799, Zelené Předměstí, PardubiceZavřeno
- Obuv - prodej
- Galanterie kožená - prodej
- Ponožky, punčochy - prodej
S. K. Neumanna 2869, Zelené Předměstí, PardubiceZavřeno
- Nábytek, bytové doplňky - prodej, montáž
- Bytový textil
- Internetové obchody, e-shopy
Palackého třída 2724, Zelené Předměstí, PardubiceZavřeno
- Pracovní oděvy, obuv - prodej
- Ochranné pomůcky - prodej
- Drogistické zboží, kosmetika - maloobchod
Masarykovo náměstí 2799, Zelené Předměstí, PardubiceZavřeno
- Bytový textil
- Internetové obchody, e-shopy
17. listopadu 237, Zelené Předměstí, PardubiceZavřeno
- Nábytek, bytové doplňky - prodej, montáž
- Bytový textil
- Internetové obchody, e-shopy
Jana Palacha 588, Zelené Předměstí, PardubiceZavřeno
- Zbraně, armádní výstroj, lovecké potřeby
- Sportovní potřeby - prodej
- Oděvy dámské, pánské - prodej
Bratranců Veverkových 566, Zelené Předměstí, PardubiceZavřeno
- Oděvy dámské, pánské - prodej
17. listopadu 254, Zelené Předměstí, PardubiceZavřeno
- Oděvy dámské, pánské - prodej
- Internetové obchody, e-shopy
Palackého třída 2422, Zelené Předměstí, PardubiceZavřeno
- Obuv - prodej
- Galanterie kožená - prodej
Jana Palacha 853, Zelené Předměstí, Pardubice
- Svatební agentury
- Půjčovny - šaty, kostýmy
- Oděvy dámské, pánské - prodej
Jindřišská 1562, Zelené Předměstí, PardubiceZavřeno
- Oděvy dámské, pánské - prodej
- Internetové obchody, e-shopy
Na Drážce 1585, Bílé Předměstí, PardubiceZavřeno
- Kadeřnictví, holičství
- Květinářství
- Oděvy dámské, pánské - prodej
Palackého třída 2748, Zelené Předměstí, PardubiceZavřeno
- Bytový textil
- Spotřební, průmyslové zboží - maloobchod
- Kancelářské potřeby, papír - prodej
Bělehradská 628, Rosice, PardubiceZavřeno
- Oděvy dámské, pánské - prodej
- Oděvy kojenecké, dětské - prodej
Staré náměstí 7, Nemošice, Pardubicedle domluvy
- Půjčovny - šaty, kostýmy
Masarykovo náměstí 2799, Zelené Předměstí, PardubiceZavřeno
- Obuv - prodej
- Galanterie kožená - prodej
- Galanterie textilní - prodej
Dražkovice č. 212, Pardubice
- Reklamní předměty
- Textilie - potisk, úpravy
- Sítotisk, tamponový tisk
třída Míru 62, Zelené Předměstí, PardubiceZavřeno
- Obuv - prodej
- Galanterie kožená - prodej
- Galanterie textilní - prodej
Labský Palouk 495, Polabiny, PardubiceZavřeno
- Oděvy dámské, pánské - prodej
- Oděvy - výroba zakázková
- Internetové obchody, e-shopy
Rokycanova 2798, Zelené Předměstí, Pardubice
- Výstavnictví
- Samolepky
- Samolepicí folie, reklamní tabule a nápisy
Sjezdová 145, Popkovice, PardubiceZavřeno
- Reklamní předměty
- Upomínkové a dárkové předměty
- Razítka, razidla
U Suchého dubu 1156, Zelené Předměstí, Pardubice
- Rekvalifikace, školení, kurzy a semináře
- Bytový textil
- Galanterie textilní - výroba
Poptávkadotaz608 912 389
Labský Palouk 495, Polabiny, Pardubicedle domluvy
- Svatební agentury
- Půjčovny - šaty, kostýmy
- Oděvy dámské, pánské - prodej
Kosmonautů 478, Polabiny, PardubiceZavřeno
- Drogistické zboží, kosmetika - maloobchod
- Kancelářské potřeby, papír - prodej
- Oděvy kojenecké, dětské - prodej
Semtínská 56, Ohrazenice, Pardubice
- Kočárky, kojenecké zboží - výroba
- Oděvy kojenecké, dětské - prodej
- Obuv - prodej
Dubinská 757, Studánka, Pardubicedle domluvy
- Bytový textil
- Drogistické zboží, kosmetika - výroba
- Spotřební, průmyslové zboží - výroba
Masarykovo náměstí 2799, Zelené Předměstí, PardubiceZavřeno
- Oděvy dámské, pánské - prodej
- Bižuterie - prodej
třída Míru 60, Zelené Předměstí, PardubiceZavřeno
- Galanterie kožená - prodej
Jana Palacha 324, Zelené Předměstí, Pardubicezavřeno
- Oděvy - výroba konfekční
- Internetové obchody, e-shopy
Pernerova 168, Zelené Předměstí, Pardubicedle domluvy
- Textilie - potisk, úpravy
- Internetové obchody, e-shopy
Jana Palacha 479, Zelené Předměstí, PardubiceZavřeno
- Obuv - prodej
- Ponožky, punčochy - prodej
- Oděvy kojenecké, dětské - prodej
Živéfirmy.cz
33 let s vámi
33 let s vámi
Poskytovatel ocenění Spolehlivá firma
Profesionální přístup k Vašim datům
Respektujeme ochranu osobních údajů
© 2026 DATABOX s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Přidání firmy
Váš požadavek bude vyřízen nejpozději do třech pracovních dnů.
Data jsou zpracována podle vnitřních pravidel provozovatele portálu. V případě neplaceného zápisu firmy určují jeho konečnou podobu administrátoři katalogu a vyhrazují si právo upravit jeho znění.
Děkujeme Vám
Soubory cookies umožňují správné používání webových stránek. Informace o cookies
Vlastní nastavení cookies
-
Technické cookies (vždy aktivní)
Zprostředkovávají základní funkčnost stránek. Web bez nich nemůže fungovat, proto není možné je vypnout. Při jejich zakázání v prohlížeči nemusí web správně fungovat. -
Preferenční cookies
Usnadňují práci s webem například zapamatováním zvoleného nastavení. -
Statistické cookies
Sbírají anonymní statistiky, které umožňují pochopení návštěvníků a jejich pohybu na webu. Pomáhají tak vylepšovat webové stránky. -
Marketingové cookies
Pomáhají nám vylepšovat webové stránky a využíváme je ke sběru anonymních statistik.
Podrobnější informace zobrazíte kliknutím na “Informace o cookies”.







































