O naší společnosti

Sídlo společnosti Databox s.r.o.Společnost DATABOX s.r.o. se od svého vzniku v roce 1991 specializuje na tvorbu firemních databází a poskytování informací o firmách v České republice. V současné době DATABOX s.r.o. patří mezi nejvýznamnější společnosti v tomto oboru a svoje služby dodává mnoha renomovaným firmám v ČR i zahraničí. Ve společnosti nyní pracuje více jak 130 kmenových pracovníků.

Mezi hlavní produkty a služby společnosti patří:

Portály: Živéfirmy.cz, Živéauto.cz, Živéobce.cz, Proškoly.cz, Katalog dodavatelů pro školy
Software: Databanka českých firem

Kontakt na provozovatele portálu Živéfirmy.cz:

DATABOX s.r.o.
Hrazená 906/10
460 07 Liberec 7
 
IČ: 25446185
DIČ: CZ25446185
Oddělení péče o zákazníky:
tel.: 485 100 313
oddělení péče o zákazníkynapište nám
Technická podpora:
tel.: 485 100 404
technickou podporunapište nám

Video k 25. výročí firmy

Vedení společnosti

Václav Urban – ředitel společnosti
Václav Urban – ředitel společnosti
(ve společnosti působí od roku 2017) V době, kdy jsou všichni uživatelé internetu permanentně zavaleni přívalem nestrukturovaných informací a všudypřítomné reklamy, chceme přinášet našim návštěvníkům strukturované, ověřené a důvěryhodné informace ve stabilním a přehledném formátu a našim aktivním zákazníkům potom navíc vysokou přidanou hodnotu a další speciální doplňkové služby.
Ján Gúčik – ředitel vývojového oddělení
Ján Gúčik – ředitel vývojového oddělení
(ve společnosti působí od roku 1995) Portál Živéfirmy.cz budujeme tak, aby zajistil rychlý a přehledný přístup k informacím o firmách. Implementace služeb přínosných pro naše návštěvníky je pro nás prioritou číslo jedna. Chceme být užiteční.
Daniel Peterka – finanční ředitel
Daniel Peterka – finanční ředitel a zakladatel společnosti DATABOX s.r.o.
(ve společnosti působí od roku 1991) Nerozdělujeme zákazníky na malé a velké, ale pouze na fungující a nefungující. Zviditelňujeme i malé firmy z regionů, které mnohdy nabízí lepší služby než velké společnosti. Náš portál je dostupná alternativa pro všechny aktivní firmy v ČR.
Jan Valášek – produktový a marketingový manažer Proškoly.cz
Jan Valášek – produktový a marketingový manažer Proškoly.cz
(ve společnosti působí od roku 2011) Portál Proškoly.cz jsme připravili pro školy, kterým záleží na všestranném rozvoji jejich žáků. Nabízíme širokou škálu on-line testů, kterými se snažíme vyhovět potřebám škol, žáků i rodičů.

Oddělení správy dat, informační linka 12 612

Stanislava Zajkrová – manažerka datového oddělení
Stanislava Zajkrová – manažerka datového oddělení
(ve společnosti působí od roku 1999) Správně zatříděné a aktuální informace o firmách jsou naší vizitkou.

Tým správy dat

Jana
Petra
Petra
Marcela
Lenka
Jana
Lucie
Petra
Dita
Dana
Veronika
Kateřina
Andrea
Martina

Správa dat je základním kamenem našich produktů. Team správy dat zpracovává zaslané formuláře s žádostí o registraci nové firmy do databáze nebo s aktualizací stávajících údajů. Kromě toho pracovníci týmu aktivně vyhledávají a ověřují další údaje. Pracovníci tohoto týmu denně přidají nebo zaktualizují více než 1200 firemních záznamů.

Oddělení péče o zákazníky

Petra Peterková – obchodní ředitelka
Petra Peterková – obchodní ředitelka
(ve společnosti působí od roku 1995) Profesionalita, individuální přístup a přirozenost jsou ty nejdůležitější pilíře na nichž náš tým buduje vztahy se zákazníky.

Tým péče o nové zákazníky

Vendula
Petra
Lucka
Ilona
Markéta
Lucka
Jana
Simona
Jana
Zdeňka
Marie
Renata
Monika
Jitka
Jana
Kateřina
Dana
Iveta

Členové tohoto týmu jsou v neustálém kontaktu s firmami z celé ČR, zpracovávají vaše firemní záznamy do databáze a doporučují další služby, které vaší firmě pomáhají k zviditelnění na Internetu. Tým péče o nové zákazníky společně s pracovníky oddělení správy dat udržuje Databanku českých firem a internetový portál živý. Každý den je obchodní tým v kontaktu s více než tisícovkou firem z celé ČR.

Tým péče o stávající zákazníky

Jindřiška
Jana
Jana
Markéta
Zuzana
Eva
Veronika
Lenka
Michaela
Jana
Hanka
Magdaléna
Kamila

Pro stále zákazníky je připraven tým, který tvoří velmi zkušení pracovníci. S plným nasazením se věnují řešení vašich potřeb a nabízejí vám ten nejlepší servis. Stálí zákazníci vědí, že se o ně staráme dlouhodobě a věnujeme jim péči po celou dobu obchodního vztahu. Členové tohoto týmu dokonale znají všechny produkty a mohou Vám doporučit ty nejlepší služby, které se hodí právě pro Vaší firmu.

Oddělení lidských zdrojů

Petra Vacková – manažerka oddělení lidských zdrojů
Petra Vacková – manažerka oddělení lidských zdrojů
(ve společnosti působí od roku 2010) Ve firmě dáváme velkou váhu správnému výběru zaměstnanců a jejich osobnímu rozvoji. Naši lidé jsou ty pravé osobnosti na pravých místech.

Oddělení distribuce a ekonomiky

Jaroslava Bavorová - ekonomické oddělení
Jaroslava Bavorová - ekonomické oddělení
(ve společnosti působí od roku 2003)
Blanka Marešová - distribuce
Blanka Marešová - distribuce
(ve společnosti působí od roku 1994)
Hanka Šošková - distribuce
Hanka Šošková - distribuce
(ve společnosti působí od roku 2007)

Veškeré objednané služby a produkty pro vás připraví k odeslání a vyřeší případné nepřesnosti či nejasnosti v objednávkách a fakturách.

Oddělení vývoje a technické podpory

Tým vývoje a technické podpory

Erika
Jan
Michal
Václav
Radek
Pavel

Všichni naši zákazníci dostávají do rukou technicky propracovaný a snadno ovladatelný portál a další software. Vy, zákazníci jste inspirací, jak vytvářet řešení podle Vašich potřeb. V případě problémů je vám k dispozici podpůrný tým, který odpovídá na vaše dotazy telefonicky na telefonním čísle 485 100 404 nebo e-mailem.

Na trhu působíme už 25 let