Obec
Část obce
Hradec Králové
1 503
Pražské Předměstí
1 025
Nový Hradec Králové
674
Slezské Předměstí
606
Kukleny
230
Nový Bydžov
219
Věkoše
218
Třebeš
169
Plotiště nad Labem
131
Třebechovice pod Orebem
126
Chlumec nad Cidlinou IV
110
Svobodné Dvory
107
Pouchov
80
Ulice
Gočárova třída
201
Brněnská
154
třída Edvarda Beneše
130
Pražská třída
130
Bratří Štefanů
130
Československé armády
107
Dukelská třída
89
Piletická
85
Hradecká
84
Pospíšilova
80
více lokalit
Živé firmy v okrese Hradec Králové 7 220 firem

Auto, moto

Bazary

Bezpečnost

Cestovní ruch

Doprava, dopravní technika

Dřevo, plasty, sklo

Drogerie, barvy, chemie

Ekologie, nerosty, obaly

Elektro, foto

Energetika, topení

Finance, ekonomika, právo

Kancelář, telekomunikace, potřeby

Klenoty, bižuterie, starožitnosti

Nábytek, interiéry

Potraviny

Reality

Reklama, informace

Restaurace, ubytování

Služby, obchod, prodej

Sport

Stavebnictví

Strojírenství, kovo

Technické testy, měření

Textil, obuv, dětské zboží

Tisk, knihy

Úřady, správa

Voda, vzduchotechnika

Výpočetní technika, internet

Vzdělání, jazyky

Zábava, kultura

Zahrada, zemědělství, zvířata

Zdravotnictví, zdravotní služby a technika
Dukelská třída 1713/7, Pražské Předměstí, Hradec Královézavřeno
- Obuv - prodej
- Galanterie kožená - prodej
- Internetové obchody, e-shopy
náměstí 28. října 1610/1, Pražské Předměstí, Hradec KrálovéZavřeno
- Restaurace
Bratří Štefanů 895/1, Slezské Předměstí, Hradec Královézavřeno
- Kardiologie
495 865 276kardiologie-pediatrie.czweb
Třída Čsl. armády 1552, Nový Bydžovzavřeno
- Masné výrobky - výroba
- Masné výrobky - maloobchod
Školská 348, Nechanice
- Sportovní kluby a svazy
Kozelkova 898, Chlumec nad Cidlinou IV, Chlumec nad CidlinouZavřeno
- Kulturní agentury, umělecká činnost
Ulrichovo náměstí 762/5, Hradec Královézavřeno
- Oční ordinace
- Oční optika
Piletická 486, Věkoše, Hradec Králové
- Video, film - natáčení
Bříza č. 8, Všestaryzavřeno
- Kulturní agentury, umělecká činnost
- Svatební agentury
Habrmanova 136/3, Pražské Předměstí, Hradec Králové
- Sazba, DTP, návrhy
- Digitální tisk a další techniky
- Ofset, knihtisk
Lhotecká 154/93, Malšova Lhota, Hradec Králové
- Penziony, ubytování v soukromí
- Kempy, rekreační střediska
Škroupova 631/6, Hradec Králové
- Software pro mobilní telefony
Rybova 1901/16, Nový Hradec Králové, Hradec Králové
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
Malé náměstí 110/3, Hradec Králové
- Překlady, tlumočení - kompletní služby
- Jazykové školy a kurzy
Kozelkova 258, Chlumec nad Cidlinou IV, Chlumec nad Cidlinou
- Internetový marketing, SEO
Brněnská 700/25, Nový Hradec Králové, Hradec Králové
- IT poradenství, konzultace, outsourcing
Polní 818/14, Slezské Předměstí, Hradec Králové
- Správy majetku, bytová družstva
- Reality - bytové prostory, pozemky
Denisovo náměstí 750/10a, Kukleny, Hradec KrálovéZavřeno
- Květinářství
- Internetové obchody, e-shopy
Otokara Březiny 1177/2, Pražské Předměstí, Hradec Králové
- Webdesign a tvorba webových stránek
Chelčického 201/3, Pražské Předměstí, Hradec KrálovéZavřeno
- Aerobik centra, jóga, cvičení
- Sportovní akce
Náchodská 607, Plotiště nad Labem, Hradec Králové
- Okna, dveře
- Vrata a dveřní systémy
- Ploty, schody, zábradlí
Komenského 266/3, Hradec Králové
- Internetový marketing, SEO
Gočárova třída 1754/48a, Pražské Předměstí, Hradec KrálovéZavřeno
- Hodinářství, hodinky
- Internetové obchody, e-shopy
Boční 437/2, Svobodné Dvory, Hradec Králové
- Internetové obchody, e-shopy
Malé náměstí 8/24, Hradec KrálovéZavřeno
- Káva - výroba
- Kavárny
- Internetové obchody, e-shopy
Bieblova 38/2, Slezské Předměstí, Hradec Králové
- Počítačové sítě – instalace, správa, servis
Kydlinovská 161/101, Pražské Předměstí, Hradec KrálovéZavřeno
- Pneuservisy
- Osobní automobily - servis
- Klimatizace - servis, plnění
Blažíčkovo náměstí 1777/4, Pražské Předměstí, Hradec Královézavřeno
- Zámky, klíče, kování, nože
- Zabezpečovací zařízení - mechanické
- Okna, dveře
Klicperova 1266/1, Hradec Královézavřeno
- Zaměstnání, personalistika
Borovice č. 2, Libníkovice
- Webdesign a tvorba webových stránek
Úzká 205/11, Hradec Královézavřeno
- Hardware - servis
- Telekomunikační technika - servis
- Zpracování, záchrana a obnova dat
Bratří Štefanů 895/1, Slezské Předměstí, Hradec Královézavřeno
- Stomatologie, dentální hygiena - ordinace
Zemědělská 880/1, Slezské Předměstí, Hradec Králové
- Automatizace, řízení
Eliščino nábřeží 842/3, Hradec Královézavřeno
- Rehabilitace, masáže
V Lukách 457/34, Věkoše, Hradec Králové
- Léčiva - výroba, distribuce
- Internetové obchody, e-shopy
S. K. Neumanna 458/8, Pražské Předměstí, Hradec Královézavřeno
- Tabák, cigarety - prodej
Živéfirmy.cz
33 let s vámi
33 let s vámi
Poskytovatel ocenění Spolehlivá firma
Profesionální přístup k Vašim datům
Respektujeme ochranu osobních údajů
© 2026 DATABOX s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Přidání firmy
Váš požadavek bude vyřízen nejpozději do třech pracovních dnů.
Data jsou zpracována podle vnitřních pravidel provozovatele portálu. V případě neplaceného zápisu firmy určují jeho konečnou podobu administrátoři katalogu a vyhrazují si právo upravit jeho znění.
Děkujeme Vám
Soubory cookies umožňují správné používání webových stránek. Informace o cookies
Vlastní nastavení cookies
-
Technické cookies (vždy aktivní)
Zprostředkovávají základní funkčnost stránek. Web bez nich nemůže fungovat, proto není možné je vypnout. Při jejich zakázání v prohlížeči nemusí web správně fungovat. -
Preferenční cookies
Usnadňují práci s webem například zapamatováním zvoleného nastavení. -
Statistické cookies
Sbírají anonymní statistiky, které umožňují pochopení návštěvníků a jejich pohybu na webu. Pomáhají tak vylepšovat webové stránky. -
Marketingové cookies
Pomáhají nám vylepšovat webové stránky a využíváme je ke sběru anonymních statistik.
Podrobnější informace zobrazíte kliknutím na “Informace o cookies”.








































