Použité filtry:
  • Zemní práce
  • Plzeňský kraj
vše zrušit
V mém okolí
Počet zaměstnanců

více počtů
Právní forma

více forem

Živé firmy v Plzeňském kraji 251 firem

 
Líté č. 23
Zabýváme se veškerými stavebními činnostmi: stavby na klíč, pokrývačské, tesařské, klempířské, zednické a hydroizolační práce. Dále provádíme zateplování a povrchovou úpravu fasád, půdní vestavby včetně zateplení, montáže sádrokartonů a jiné.
Kyjov č. 38, Zadní Chodov
Naše stavební družstvo se zabývá kompletní stavební činností. Od staveb na klíč přes rekonstrukace bytů a domů až po revitalizaci panelových domů.
Ruská 1048/40, Východní Předměstí, Plzeň
Mezi naše služby patří práce hydraulickou rukou a drapákem, přistavení kontejneru s nosností 5-12t, odvoz bioodpadu, suti, štěrku a písku tahačem do 12 t, vyklízecí práce, ale také štěpkování a prodej štěpky.
Lhota pod Radčem č. 12
Zabýváme se výrobou a prodejem betonu, cementového potěru a anhydritových směsí. Provádíme veškeré stavební a zemní práce. Realizujeme zateplování fasád, rekonstrukce a půdní vestavby.
INSTAV BAU
Chanovice č. 69
Provádíme kompletní stavební činnost, zemní práce, demolice, inženýrské sítě, betonářské práce. Provozujeme autodopravu a nadměrnou přepravu.
Koterovská 2208/158, Východní Předměstí, Plzeň
Okružní 2039, Tachov
Firma se zabývá výstavbou, opravami a údržbou v oborech- komunikace, zpevněné plochy- kanalizace, vodovody- vodní nádrže, čistírny odpadních vod- ploty, oplocení- terénní, parkové úpravy- základy pro rodinné domky- zemní práce- demolice a další.
Ctiboř č. 30
Provádím kompletní zemní a výkopové práce (rypadlonakladač FERMEC 965, MENZI MUCK 5000 T1), čištění rybníků a odtokových strouh, úpravy svahů a práce ve ztíženém terénu, odvodňovací příkopy, terénní úpravy, výkopy základů (domy, bazény) aj.
Sladkovského 474/28, Východní Předměstí, Plzeň
Vojtěšská 245, Mýto
Nádražní 1515, Stříbro
Činnost naší firmy je hodně rozmanitá. Provozujeme nákladní autodopravu - vozy DAF do 7 t, kontejnerovou dopravu, provádíme zemní a výkopové práce, prodej rychlého občerstvení, točené zmrzliny.
K Cihelně 171, Horní Bříza
Koryta č. 41, Bezděkov
Vránov č. 19, Staňkov
Vimperská 194, Kašperské Hory
STAVEBNINY GREGR
Školní 445, Nýřany
Hrádek č. 207
Prokopa Velikého 964, Tachov
Kolmá 691, Chrást
Točník č. 106, Klatovy
ŠIMÁČEK-STAVBY
Dvořákova 518, Stříbro
Želčany č. 1, Chválenice
STAVEBNÍ PRÁCE KULE
Radyňská 463/33, Východní Předměstí, Plzeň
STAVPARTNER
Průmyslová 1279, Přeštice
Nekmíř č. 132
Podzámčí č. 36, Kdyně
Lobezská 214/9, Východní Předměstí, Plzeň
Beru na vědomí, že tento web používá k vylepšování služeb soubory cookies. Více informací.