ULIMEX, spol. s r.o.

14864878DIČ CZ14864878
OFICIÁLNÍ NÁZEV ULIMEX, spol. s r.o.

Kontakty

Provozní doba  

Pondělí07:00-15:00
Úterý07:00-15:00Zavřeno
Středa07:00-15:00
Čtvrtek07:00-15:00
Pátek07:00-15:00
Sobotazavřeno
Nedělezavřeno

Kontaktní osoby

  • Ing. Zdeněk Machuta - jednatel
  • Tomáš Huja - jednatel

Webové prezentace

Pobočky

ULIMEX, spol. s r.o. - Pivovarská 3157, Česká Lípa
ULIMEX, spol. s r.o. - Hrnčířská 1345/25a, Děčín I-Děčín, Děčín
ULIMEX, spol. s r.o. - Husova 2079/10, Chomutov
ULIMEX, spol. s r.o. - Čsl. armády 1608/29a, Most
ULIMEX, spol. s r.o. - Horňátecká 1772/19, Kobylisy, Praha

Činnosti firmy  

    dodávka
  • měřící a regulační technika
    dodávka
  • měřící a regulační technika
  • bytové vodoměry
    dodávka a montáž
  • kombinované kotle na dřevoplyn i uhlí ATMOS-KOMBITERM
  • včetně regulace

Realizované projekty podpořené z fondů EU

Fotovoltaická elektrárna 29,7 kW - Ulimex
OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (EFRR)
Datum alokace: 07.05.2019 Projekt finančně ukončen ze strany MF-PCO
Vzdělávání zaměstnanců podniku ULIMEX, spol. s r.o.
OP Zaměstnanost (ESF; ESF)
Datum alokace: 01.03.2017 Projekt finálně uzavřen
Zvyšování odborné kvalifikace zaměstnanců firmy Ulimex spol. s.r.o.
OP Lidské zdroje a zaměstnanost (ESF)
Datum alokace: 05.06.2013 Projekt dokončen
Vybudování školicího střediska pro zaměstnance a partnery společnosti ULIMEX, spol. s r.o.
OP Podnikání a inovace (ERDF)
Datum alokace: 03.11.2009 Projekt dokončen

Zdroj: Strukturální fondy EU

Oficiální údaje

ULIMEX, spol. s r.o.
14864878DIČ CZ14864878
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Datová schránka: j9f83kj

Zdroj: justice.cz

Graf obratů a počtu zaměstnanců po přihlášení
Odeslat poptávku nebo dotaz firmě:

ULIMEX, spol. s r.o.

Zadejte poptávku nebo dotaz

Zadejte validní e-mail

E-mail příjemce: [email protected]

  doplňte číslo, např.: 12

Formulář je určen výhradně k zasílání poptávek nebo dotazů souvisejících s činností vybrané firmy. Zprávy jsou redigovány našimi operátorkami. Po jejich schválení jsou odeslány adresátovi.
Kliknutím na tlačítko odeslat potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.

Nyní je redigována našimi operátorkami, po schválení (nejpozději následující pracovní den) bude odeslána příjemci.

Děkujeme Vám!
Tým Živéfirmy.cz
 

Za Válcovnou 1050/1
Klíše
Ústí nad Labem
400 01 Ústí nad Labem 1
navigovat
Další firmy z oboru:
Voda - materiál, spotřebiče - prodej, servis
Žižkova 630/73a, Ústí nad Labem-centrum, Ústí nad Labem1,76 km
vysousenirukou.cz
Ústecká 130, Chlumec6,06 km
www.laurich.cz
Veslařská ev.č. 13, Neštěmice, Ústí nad Labem6,37 km
ekvitech.cz
Stavbařů 4, Velebudice, Most32,52 km
www.targetplus.cz
Arbesova 400/9, Česká Lípa36,97 km
bazeny-spami.cz

QR kód firmy

QR kód

Soubory cookies umožňují správné používání webových stránek. Informace o cookies

   
U firem evidujeme více než 70.000 poboček