Použité filtry:
  • Technické služby měst
vše zrušit
V mém okolí
Počet zaměstnanců

více počtů
Právní forma

více forem

Technické služby měst 356 firem

 
STECOS10 fotek  
V Cihelně 218, Liberec XXIII-Doubí, Liberec
Zaměřujeme se na kompletní realizace celých střech na klíč, tj. od posouzení stávajícího návrhu řešení, přes dodávku a montáž materiálu a zajištění všech souvisejících prací – tesařské konstrukce, oplechování, komíny, opravy či obklady vikýřů.
Císařský č. 378, Šluknov
Předmětem činnosti je zabezpečení čistoty města, údržby města a veškerá další činnost pro zřizovatele. Ve volné kapacitě nabízí své služby i ostatním zájemcům.
Jiráskovo předměstí 1007, Jindřichův Hradec III, Jindřichův Hradec
Provoz městského sportoviště v Jindřichově Hradci - zimní stadion - sportovní hala - travnaté a UMT fotbalové hřiště - atletický stadion - skatepark - plavecký bazén.
SLUŽBY MĚSTA JINDŘICHŮV HRADEC
K Borovičkám 1732, Vlašim
Opravy a rekonstrukce chodníků a komunikací, asfalty a zámková dlažba, čištění chodníků a komunikací včetně zimní údržby, provozování veřejného osvětlení, správa a údržba hřbitova ve Vlašimi a v Domašíně, provozování veřejných WC.
Jiráskova 100, Hostivice
Technické služby Hostivice -Staráme se o to, abychom se tu mohli cítit doma.
Sadová 362, Klatovy IV, Klatovy
Pro město Klatovy spravují komunikace, veřejné osvětlení, světelnou signalizaci a další činnosti s touto problematikou související. Udržují veřejnou zeleň města Klatov včetně její obnovy.
Drahůnská 226/12, Bystřice, Dubí
Technické služby, Pavel Petráček: firma se zabývá komplexní jednorázovou či pravidelnou údržbou travnatých ploch, zimní údržbou - úklidem sněhu, pronájmem kontejnerů, autodopravou a dalšími činnostmi.
Belgická 4855, Rýnovice, Jablonec nad Nisou
Firma nabízí komplexní souhrn služeb spojených se vším, co souvisí s dopravním značením, ať už se jedná o úpravu, opravu nebo instalaci nového dopravního značení a zařízení všech typů.
Hlinská 415/23, České Budějovice 4, České Budějovice
A.Z.B.
Brtnice č. 56, Velké Popovice
Technické služby Velké Popovice zajišťují následující služby pro obec Velké Popovice a přilehlé osady v katastru: správa a údržba zeleně, úklid veřejných prostranství, údržba místních komunikací (zimní údržba, letní údržba), správa obecních lesů aj.
Jihoslovanská 441, Vrchlabí
Střelecký ostrov 27/3, České Budějovice 7, České Budějovice
PS PATROL
Kpt. Jaroše 2418, Klokoty, Tábor
Nabízíme řadu služeb v oblasti výsadby a údržby veřejné zeleně, provádění zemních prací, svislého i vodorovného dopravního značení, zimní údržby a čištění komunikací, skládky odpadů, recyklace stavebních odpadů, kompostování odpadů ze zeleně aj.
TECHNICKÉ SLUŽBY TÁBOR
Bohumínská 1878/6, Nové Město, Karviná
nám. 7. května 62, Sedlec, Sedlec-Prčice
Nábřežní 122, Zákupy
Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti zemních a výkopových prací. Provádíme přípravné práce pro stavby, úpravy terénu a hravě si poradíme i s nakládáním sypkých materiálů. Vykopeme, upravíme a naložíme vše, co si budete přát.
Průmyslová 168, Pražské Předměstí, Vysoké Mýto
Mariánské náměstí 90, Černovice
Malé náměstí 13, Veselí nad Lužnicí II, Veselí nad Lužnicí
Rantířovská 284/19, Horní Kosov, Jihlava
Lukášovská 27, Liberec XVI-Nový Harcov, Liberec
Pelhřimovská 2268/1, Cheb
Uherskobrodská 188, Luhačovice
TECHNICKÉ SLUŽBY LUHAČOVICE
Karlova 1012, Milevsko
SLUŽBY MĚSTA MILEVSKA
Beru na vědomí, že tento web používá k vylepšování služeb soubory cookies. Více informací.