Prefa Brno a.s.

46901078DIČ CZ46901078
OFICIÁLNÍ NÁZEV Prefa Brno a.s.

Kontakty

Provozní doba  

Pondělí06:30-17:00
Úterý06:30-17:00Zavřeno
Středa06:30-17:00
Čtvrtek06:30-17:00
Pátek06:30-17:00
Sobota07:00-12:00
Nedělezavřeno

Kontaktní osoby

  • Jiří Matulaj - ředitel závodu

Webové prezentace

Související firmy

Ústředí

Prefa Brno a.s. - Kulkova 4231/10, Židenice, Brno

Nejbližší pobočky

Prefa Brno a.s. - Jiřího z Poděbrad 978, Strážnice6,56 km
Prefa Brno a.s. - Na Výhoně 3527, Hodonín18,99 km
Prefa Brno a.s. - Blanenská 1190, Kuřim73,08 km

Youtube video

Prefa Brno

29 odběratelů ‧ 9 videí

Činnosti firmy  

    betonářská výroba
  • dílce pro výstavbu kanalizací
    e-shop
  • zahradní prvky DECOR
  • květináče
  • lavičky
  • schodiště
  • městský mobiliář
  • skládaný, drátěný plot
  • železnobetonové překlady
  • stropní desky, ...
    výroba, prodej
  • plotové systémy

Volná pracovní místa

Prezentace na veletrzích, výstavách a konferencích

Stavební veletrhy Brno, DSB, FA 2026
25.03.2026 - 28.03.2026
stánek PAV V / 088A
Stavební veletrhy Brno, DSB, FA 2026
Stavební veletrh Brno, Mobitex, DSB, FA 2025
26.03.2025 - 29.03.2025
stánek PAV A2 / 018
Stavební veletrh Brno, Mobitex, DSB, FA 2025
Stavební veletrhy Brno, DSB, FA 2024
24.04.2024 - 27.04.2024
stánek PAV A2 / 001
Stavební veletrhy Brno, DSB, FA 2024
VODOVODY-KANALIZACE 2023
22. mezinárodní vodohospodářská výstava
23.05.2023 - 25.05.2023
stánek Venkovní plocha 5 Hala 3 - 25
VODOVODY-KANALIZACE 2023
FOR ARCH 2021
32. mezinárodní stavební veletrh
21.09.2021 - 25.09.2021
stánek Hala 2 - A 8
FOR ARCH 2021
Techagro 2020
Mezinárodní veletrh zemědělské techniky
31.03.2020 - 04.04.2020
stánek PAV A1 / 016
Techagro 2020
FOR ARCH 2019
30. mezinárodní stavební veletrh
17.09.2019 - 21.09.2019
stánek 1/A09
FOR ARCH 2019
FOR ARCH 2018
29. mezinárodní stavební veletrh
18.09.2018 - 22.09.2018
stánek 1/A11
FOR ARCH 2018
URBIS - SMART CITY FAIR 2018
Veletrh chytrých řešení pro města a obce
25.04.2018 - 26.04.2018
stánek PAV G2 / 031
URBIS - SMART CITY FAIR 2018
Techagro 2018
Mezinárodní veletrh zemědělské techniky
08.04.2018 - 12.04.2018
stánek PAV G2 / 040
Techagro 2018
FOR ARCH 2017
28. mezinárodní stavební veletrh
19.09.2017 - 23.09.2017
stánek Venkovní plocha/V15
FOR ARCH 2017
více prezentací

Zdroj: Internet

Realizované projekty podpořené z fondů EU

Úspory energie Prefa Brno a.s., závod HODONÍN
OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (EFRR)
Datum alokace: 01.12.2015 Projekt finálně uzavřen
Prefa Aplikace
OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (EFRR)
Datum alokace: 01.10.2015 Projekt finančně ukončen ze strany MF-PCO
Úspory energie Prefa Brno a.s., závod Oslavany
OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (EFRR)
Datum alokace: 01.09.2015 Projekt finálně uzavřen
Úspory energie Prefa Brno a.s., závod BRNO
OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (EFRR)
Datum alokace: 01.09.2015 Projekt finančně ukončen ze strany MF-PCO
Inovace Prefa Kuřim
OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (EFRR)
Datum alokace: 31.08.2015 Projekt finančně ukončen ze strany MF-PCO
Inovace firmy Prefa
OP Podnikání a inovace (ERDF)
Datum alokace: 07.05.2014 Projekt dokončen
Rozvoj Prefa Brno a.s.
OP Lidské zdroje a zaměstnanost (ESF)
Datum alokace: 24.05.2013 Projekt dokončen
Nová výroba betonových dílců s nekovovou výztuží
OP Podnikání a inovace (ERDF)
Datum alokace: 20.08.2012 Projekt nedokončen
více projektů

Zdroj: Strukturální fondy EU

Oficiální údaje

Prefa Brno a.s.
46901078DIČ CZ46901078
Právní forma: Akciová společnost
Datová schránka: ufrcgsk

Zdroj: justice.cz

Graf obratů a počtu zaměstnanců po přihlášení
Odeslat poptávku nebo dotaz firmě:

Prefa Brno a.s.

Zadejte poptávku nebo dotaz

Zadejte validní e-mail

E-mail příjemce: [email protected]

  doplňte číslo, např.: 12

Formulář je určen výhradně k zasílání poptávek nebo dotazů souvisejících s činností vybrané firmy. Zprávy jsou redigovány našimi operátorkami. Po jejich schválení jsou odeslány adresátovi.
Kliknutím na tlačítko odeslat potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.

Nyní je redigována našimi operátorkami, po schválení (nejpozději následující pracovní den) bude odeslána příjemci.

Děkujeme Vám!
Tým Živéfirmy.cz
 

tř. Masarykova 1790
Veselí nad Moravou
698 01 Veselí nad Moravou
navigovat

Fotogalerie

Když ploty, tak DAVSON! Když ploty, tak MY! Specialisté na oplocení, ploty a brány od roku 1998. Rádi vám s plotem, bránou, brankou poradíme, přijedeme na místo, zaměřímě a navrhneme nejlepší a nejlevnější řešení vašeho oplocení.
Davson ploty
STAVEBNINY VAJBAR s.r.o.: Široký sortiment stavebního materiálu a profesionálně vyškolený personál najdete v našich prodejnách Bořetice, Hustopeče a Podivín.
STAVEBNINY VAJBAR s.r.o.
Nabízíme kompletní sortiment stavebních materiálů, míchací centrum omítek a fasádních barev, výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce a zemní práce. Materiál naceníme zdarma na míru, s možností dopravy autem s hydraulickou rukou.
KOBLIHA STAVITELSTVÍ s.r.o.
Další firmy z oboru:
Beton, betonářské výrobky
Zelené náměstí 1291, Uherské Hradiště15,50 km
www.revitalizacedomu.cz
Javorová 3726/1, Hodonín19,98 km
mabara.cz
Masarykovo náměstí 103, Valašské Klobouky51,16 km
Hviezdoslavova 545/41, Slatina, Brno56,78 km
elprovia.cz

QR kód firmy

QR kód

Soubory cookies umožňují správné používání webových stránek. Informace o cookies

   
Rozlišujeme více než 1000 kategorií činností