Sousedská 600
Liberec XI-Růžodol I
Liberec
460 01 Liberec 1
navigovat

Kontakty

Otevírací doba  

hypermarket
PO 08:00-21:00 hod.
ÚT 08:00-21:00 hod.
ST 08:00-21:00 hod.
ČT 08:00-21:00 hod.
PÁ 08:00-21:00 hod.
SO 08:00-21:00 hod.
NE 08:00-21:00 hod.

čerpací stanice, mycí linka
PO 07:00-21:00 hod.
ÚT 07:00-21:00 hod.
ST 07:00-21:00 hod.
ČT 07:00-21:00 hod.
PÁ 07:00-21:00 hod.
SO 07:00-21:00 hod.
NE 07:00-21:00 hod.
Odeslat poptávku

Kontaktní osoby

  • Miroslav Beránek - ředitel

Webové prezentace

Sociální sítě

Související firmy

GLOBUS ČR, v.o.s. - Kostelecká 822/75, Čakovice, Praha  (Ústředí)

Obchody a služby v obchodním centru

Činnosti firmy  

Volná pracovní místa

DĚLNÍK MASNÉ VÝROBY (4 místa)

Pracoviště a kontakty

Globus ČR, v.o.s. -002

Bc. Michal Ouředník, tel.:724 655 823
e-mail: m.ourednik@globus.cz
poptat práci
Vlastnosti volného místa
Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah:Pracovní poměr - plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání:Základní + praktická škola
Vhodnost pracovního místa:Zdravé osoby
Pracovní poměr:od 11. 9. 2020
Mzdové rozpětí:od 23 000 Kč/měsíc do 27 000 Kč/měsíc
Poznámka k volnému místu

Místo výkonu práce: Sousedská 600, Liberec XI-Růžodol I
Náplň práce:
- Práce se strojním zařízením řeznictví při výrobě řeznického sortimentu dle technologických postupů a norem
- Spolupráce při příjmu masa a surovin pro výrobu
- Bourání masa dle stanovených technologických postupů
- Zpracování masa do kuchyňské úpravy dle stanovených technologických postupů
- Příprava řeznických výrobků a polotovarů dle stanovených technologických postupů a norem
- Tepelné a další technologické zpracování výrobků oddělení řeznictví dle technologických postupů a norem
- Ukládání hotových výrobků na stojany a do prostor lednic
- Příprava surovin a polotovarů pro výrobu
Nabízené výhody:
- stravenky
- občerstvení k dispozici během pracovní doby
- zaměstnanecké slevy
- 13. mzda
Hlásit se e-mailem, telefonicky Po-Pá v době 9.00-14.00, popř. osobně na pobočce hypermarketu v Liberci každé pondělí 9.00–13.00 hod.

DĚLNÍK MASNÉ VÝROBY (8 míst)

Pracoviště a kontakty

Globus ČR, v.o.s. -002

Bc. Michal Ouředník, tel.:724 655 823
e-mail: m.ourednik@globus.cz
poptat práci
Vlastnosti volného místa
Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah:Pracovní poměr - plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání:Základní + praktická škola
Vhodnost pracovního místa:Zdravé osoby
Pracovní poměr:od 11. 9. 2020
Mzdové rozpětí:od 25 000 Kč/měsíc do 30 000 Kč/měsíc
Poznámka k volnému místu

Místo výkonu práce: Sousedská 600, Liberec XI-Růžodol I
Náplň práce:
- Práce se strojním zařízením řeznictví při výrobě řeznického sortimentu dle technologických postupů a norem
- Spolupráce při příjmu masa a surovin pro výrobu
- Bourání masa dle stanovených technologických postupů
- Zpracování masa do kuchyňské úpravy dle stanovených technologických postupů
- Příprava řeznických výrobků a polotovarů dle stanovených technologických postupů a norem
- Tepelné a další technologické zpracování výrobků dle technologických postupů a norem
- Ukládání hotových výrobků na stojany a do prostor lednic
- Příprava surovin a polotovarů pro výrobu
Nabízené výhody:
- stravenky
- občerstvení k dispozici během pracovní doby
- zaměstnanecké slevy
- 13. mzda
Hlásit se e-mailem, telefonicky Po-Pá v době 9.00-14.00, popř. osobně na pobočce hypermarketu v Liberci každé pondělí 9.00–13.00 hod.

PEKAŘ/KA (5 míst)

Pracoviště a kontakty

Globus ČR, v.o.s. -002

Bc. Michal Ouředník, tel.:724 655 823
e-mail: m.ourednik@globus.cz
poptat práci
Vlastnosti volného místa
Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovněprávní vztah:Pracovní poměr - plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání:Základní + praktická škola
Vhodnost pracovního místa:Zdravé osoby
Pracovní poměr:od 11. 9. 2020
Mzdové rozpětí:od 23 000 Kč/měsíc do 27 000 Kč/měsíc
Poznámka k volnému místu

Místo výkonu práce: Sousedská 600, Liberec XI-Růžodol I
Práce se strojním zařízením: dělička těsta s předkynárnou, rohlíkovací stroj,
- Odsazování (rovnání) výrobků na pekařské plechy (rohlíky, housky, bagety, koblihy apod.)
- Odsazování těsta do ošatek na chleby
- Vkládání plechů a ošatek s polotovary do stojanů
- Ruční pletení vánoček
- Příprava zamražených polotovarů (rovnání na plechy a do stojanů)
- Ukládání hotových výrobků ze stojanů do beden
- Příprava surovin pro výrobu
Nabízené výhody:
- stravenky
- občerstvení k dispozici během pracovní doby
- zaměstnanecké slevy
- 13. mzda
Hlásit se e-mailem, telefonicky Po-Pá v době 9.00-14.00

CUKRÁŘ/KA (3 místa)

Pracoviště a kontakty

Globus ČR, v.o.s. -002

Ladislava Čvančarová, tel.:485 215 116
e-mail: l.cvancarova@globus.cz
poptat práci
Vlastnosti volného místa
Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovněprávní vztah:Pracovní poměr - plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání:Střední odborné (vyučen)
Vhodnost pracovního místa:Absolventy, Zdravé osoby
Pracovní poměr:od 11. 9. 2020
Mzdové rozpětí:od 19 000 Kč/měsíc
Poznámka k volnému místu

Výroba běžného cukrářského sortimentu a ostatní činnost spojená s cukrářskou výrobou. Požadujeme: zodpovědnost za kvalitu výroby, manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost. Nabízíme: zvýšený nárok na dovolenou, stravenky, zvýšené příplatky za práci v SO+NE ve výši 25 Kč/hod., penzijní připojištění.

KUCHAŘ/KA pro teplou kuchyň, studenou kuchyň, výdej jídel (3 místa)

Pracoviště a kontakty

Globus ČR, v.o.s. -002

Ladislava Čvančarová, tel.:485 215 116
e-mail: l.cvancarova@globus.cz
poptat práci
Vlastnosti volného místa
Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovněprávní vztah:Pracovní poměr - plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání:Střední odborné (vyučen)
Vhodnost pracovního místa:Absolventy, Zdravé osoby
Pracovní poměr:od 11. 9. 2020
Mzdové rozpětí:od 20 000 Kč/měsíc
Poznámka k volnému místu

Co očekáváme:
- vyučení nebo nasbírané zkušenosti v oboru
- pracovitost, samostatnost, kterou ocení denně stovka zákazníků
- spolehlivost
- ochota učit se nové věci
Co nabízíme:
- stabilní zaměstnání
- stravenky
- zvýšený nárok na dovolenou
- 13. plat
- příspěvek na penzijní připojištění
- zvýšené příplatky v SO, NE ve výši 25Kč/hod.
- zaměstnanecký bonus na zboží
- firemní vzdělávání

PEKAŘ - MÍCHAČ

Pracoviště a kontakty

Globus ČR, v.o.s. -002

Ladislava Čvančarová, tel.:485 215 116
e-mail: l.cvancarova@globus.cz
poptat práci
Vlastnosti volného místa
Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovněprávní vztah:Pracovní poměr - plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání:Střední odborné (vyučen)
Vhodnost pracovního místa:Zdravé osoby
Pracovní poměr:od 11. 9. 2020
Mzdové rozpětí:od 20 000 Kč/měsíc
Poznámka k volnému místu

Charakteristika pracovní činnosti: zodpovědnost za kvalitu výroby pekařského sortimentu, míchání veškerých druhů těst, výroba žitného kvasu, ostatní činnost spojená s pekařskou výrobou.
Kvalifikační a odborné předpoklady: praxe v pekařském oboru, spolehlivost, pečlivost, ochota pracovat v ranní a noční směně, fyzická zdatnost.
Nabízíme: zvýšený nárok na dovolenou, příplatky za práci v SO+NE ve výši 25 Kč/hod., motivační prémie, 13. plat, stravenky.
Další informace: uchazeče, kteří budou odpovídat našim požadavkům, pozveme na osobní pohovor

PEKAŘ - PECÁK (2 místa)

Pracoviště a kontakty

Globus ČR, v.o.s. -002

Ladislava Čvančarová, tel.:485 215 116
e-mail: l.cvancarova@globus.cz
poptat práci
Vlastnosti volného místa
Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovněprávní vztah:Pracovní poměr - plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání:Střední odborné (vyučen)
Vhodnost pracovního místa:Zdravé osoby
Pracovní poměr:od 11. 9. 2020
Mzdové rozpětí:od 23 000 Kč/měsíc
Poznámka k volnému místu

Vyučení v oboru a požadovaná praxe v oboru min. 3 roky podmínkou, práce na rotačních a etážových pecích, fyzická zdatnost, pozitivní přístup, spolehlivost, pečlivost za kvalitu pekařského sortimentu. Noční směna od 23,00 hod.

PRODAVAČ/KA masa a uzenin (3 místa)

Pracoviště a kontakty

Globus ČR, v.o.s. -002

Ladislava Čvančarová, tel.:485 215 116
e-mail: l.cvancarova@globus.cz
poptat práci
Vlastnosti volného místa
Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovněprávní vztah:Pracovní poměr - plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání:Střední odborné (vyučen)
Vhodnost pracovního místa:Zdravé osoby
Pracovní poměr:od 11. 9. 2020
Mzdové rozpětí:od 18 000 Kč/měsíc
Poznámka k volnému místu

Co očekáváme:
- vyučení nebo nasbírané zkušenosti v prodeji
- pracovitost, samostatnost, kterou ocení denně stovka zákazníků
- spolehlivost
- dodržování hygienických předpisů
- ochota učit se nové věci
Co nabízíme:
- stabilní zaměstnání
- stravenky
- zvýšený nárok na dovolenou
- 13. plat
- příspěvek na penzijní připojištění
- zaměstnanecký bonus na zboží
- firemní vzdělávání

PRODAVAČ/KA POKLADNÍ

Pracoviště a kontakty

Globus ČR, v.o.s. -002

Ladislava Čvančarová, tel.:485 215 116
e-mail: l.cvancarova@globus.cz
poptat práci
Vlastnosti volného místa
Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovněprávní vztah:Pracovní poměr - plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání:Střední odborné (vyučen)
Vhodnost pracovního místa:Absolventy, Zdravé osoby
Pracovní poměr:od 11. 9. 2020
Mzdové rozpětí:od 18 000 Kč/měsíc
Poznámka k volnému místu

Co od Vás očekáváme:
- vyučení nebo nasbírané zkušenosti v prodeji
- pracovitost, samostatnost, kterou ocení denně stovka zákazníků
- spolehlivost
- dodržování hygienických postupů
- ochota učit se nové věci
Co nabízíme:
- stabilní zaměstnání
- příspěvek na stravování
- zvýšený nárok na dovolenou
- příspěvek na penzijní připojištění

ŘEZNÍK BOURAČ, PŘÍPRAVÁŘ (6 míst)

Pracoviště a kontakty

Globus ČR, v.o.s. -002

Ladislava Čvančarová, tel.:485 215 116
e-mail: l.cvancarova@globus.cz
poptat práci
Vlastnosti volného místa
Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovněprávní vztah:Pracovní poměr - plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání:Střední odborné (vyučen)
Vhodnost pracovního místa:Zdravé osoby
Pracovní poměr:od 11. 9. 2020
Mzdové rozpětí:od 25 000 Kč/měsíc do 30 000 Kč/měsíc
Poznámka k volnému místu

Co očekáváme:
- Vyučení v oboru, praxe minimálně 5 let
- Pracovitost, samostatnost, kterou ocení denně stovka zákazníků
- Fyzická zdatnost
- Spolehlivost
- Ochota učit se nové věci
Co nabízíme:
- Stabilní zaměstnání
- Stravenky
- Zvýšený nárok na dovolenou
- 13. plat
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Zaměstnanecký bonus na zboží
- Firemní vzdělávání

více pracovních míst

Zdroj: Úřad práce

Bankovní účty určené ke zveřejnění

5314131006/2700
Zveřejněn 5.4.2013
CZ5462000100060010056104
Zveřejněn 23.4.2015

Zdroj: Registr plátců DPH

Asociace pro elektronickou komerci (APEK)

Členem od: 7.7.2016
Obchody
Certifikovaný obchod

Kodex terminologie lhůt dodání
vinoteka.globus.cz

Zdroj: APEK

Oficiální údaje: Globus ČR, v.o.s.

IČ: 63473291
DIČ: CZ63473291
Právní forma: Veřejná obchodní společnost
Datová schránka: gm9ri5i

Zdroj: justice.cz

Odeslat poptávku nebo dotaz firmě:
GLOBUS ČR Liberec

Zadejte poptávku nebo dotaz

E-mail příjemce: reditel.liberec@globus.cz

  doplňte číslo, např.: 12

Formulář je určen výhradně k zasílání poptávek nebo dotazů souvisejících s činností vybrané firmy. Zprávy jsou redigovány našimi operátorkami. Po jejich schválení jsou odeslány adresátovi.
Kliknutím na tlačítko odeslat potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.

Nyní je redigována našimi operátorkami, po schválení (nejpozději následující pracovní den) bude odeslána příjemci.

Děkujeme Vám!
Tým Živéfirmy.cz
 

Beru na vědomí, že tento web používá k vylepšování služeb soubory cookies. Více informací.
Každý den operátorky zaktualizují údaje u více než 1.000 firem