Použité filtry:
  • Energetika, topení
  • Pardubický kraj
vše zrušit
V mém okolí
Počet zaměstnanců

více počtů
Právní forma

více forem

Živé firmy v Pardubickém kraji 678 firem

 
Horní Újezd č. 88
EMKOL, Ing. Josef Koukal: nabídka lešení, zejména pojízdná hliníková, sítě na lešení, bezpečnostní sítě, bezpečnostní postroje. Další kapitolou je stavební mechanizace, jako jsou elektrocentrály, lasery Leica, odvlhčovače vzduchu.
nábřeží Závodu míru 1822, Zelené Předměstí, Pardubice
V.K.P. Pardubice se zabývá oborem žáruvzdorné vyzdívky, kterou děláme v celé České republice. Stavíme žáruvzdorné vyzdívky tepelných agregátů průmyslových kotlů, průmyslových pecí...
Slezská 184, Jablonné nad Orlicí
Firma Elektrokomplet vyrábí elektrické rozvaděče, provádí kompletní elektroinstalace v bytových i průmyslových rozvodech, řeší revize a opravy elektrických zařízení včetně hromosvodů.
ELEKTROKOMPLET HERMANN
Na Ježkovce 720, Heřmanův Městec
Poběžovice u Holic č. 63
Naše společnost tepelná čerpadla Vlasák Pardubice dodává tepelná čerpadla vzduch voda, zřizuje podlahové vytápění a provádí zemní práce, především cestou pronájmu rypadla JCB 3CX.
Novoměstská 956, Chrudim II, Chrudim
Nabízíme vám profesionální servis při řešení problémů v oboru plyn, topení, voda. Dále provádíme rekonstrukce bytových jader, montáže klasického a podlahového topení, montáže krbů, krbových vložek s výměníkem a akumulačních nádrží.
Trstěnice č. 175
Zemědělské družstvo Trstěnice je stabilním podnikem s dlouholetou tradicí se zaměřením na klasickou rostlinnou produkci a živočišnou produkci specializovanou na chov skotu.
ZEMĚDĚLSKÉ DRUŽSTVO TRSTĚNICE
Kvasín č. 38, Tisovec
Provádíme kompletní kominické práce, revize komínů, prohlídky komínovou kamerou, vystavení revizních zpráv na spalinové cesty, čištění komínových průduchů, navrhování, výpočty a realizaci spalinových cest, revize kotlů na tuhá paliva.
Čáslavská 242, Heřmanův Městec
Letecká 214, Zelené Předměstí, Pardubice
Průmyslová 441, Chvaletice
Naše firma se zabývá realizací zemních protlaků tj. bezvýkopovou pokládkou vodovodů, kanalizace, teplovodů, rozvodů plynu a elektrické energie apod.
Medlešice č. 51, Chrudim
Naše firma poskytuje služby v oblasti stavebnictví. Provádíme výstavby a rekonstrukce rodinných domů a bytů na klíč. Zrealizujeme Vaše představy o nové koupelně a bytovém jádru na klíč. Vytvoříme novou fasádu nebo zateplíme Váš objekt.
Milheimova 2705, Zelené Předměstí, Pardubice
ACP ENGINEERING
Tyršova 237, Litomyšl-Město, Litomyšl
Sokolovská 82/3, Předměstí, Svitavy
Významný výrobce vibrolisovaných stavebních prvků, kvalitních keramických komínů a komínových systémů se špičkovou výrobní technologií z USA a Německa. Komíny se zárukou 30 let.
"CJ BLOK"
Ostřešany č. 176
Naše společnost se zabývá projekcí, dodávkou a montáží bioplynových stanic a provádí revize a dozory na stavbách....
Třebovská 428, Jevíčko
KOMINICTVÍ - Jan Dosedla: kompletní kominické služby - čištění, kontroly, revizní zprávy ke kolaudaci, vložkování, frézování a výstavba nových komínů.
Kameničky č. 246
Opravy a montáže plynových zařízení a elktroplynových spotřebičů. Autorizovaný plynoservis vybraných spotřebičů: C&M, WOLF, KARMA, VIADRUS. Autorizovaný servis VEISSMANN a WAILANT.
Komenského 726, Česká Třebová
ADECO
V Lukách 1, Ústí nad Orlicí
KAMODY
Jilemnického 432, Ústí nad Orlicí
NOVÝ JIŘÍ-KOTLE
Erbenova 433, Chrudim IV, Chrudim
Pardubická 22, Opatovice nad Labem
VMP STAVEBNÍ TECHNIKA
Sokolovské náměstí 373, Přelouč
MORAVEC INTERIÉRY
Langrova 13, Lázně Bohdaneč
Prodej stavebnin a stavebního materiálu.
Chrudimská 772, Zelené Předměstí, Pardubice
Hradecká 130, Opatovice nad Labem
GASLINE
Pernerova 780, Choceň
Havlíčkova 671, Ústí nad Orlicí
Družby 338, Polabiny, Pardubice
Beru na vědomí, že tento web používá k vylepšování služeb soubory cookies. Více informací.