Použité filtry:
  • Autovrakoviště, likvidace vozidel
vše zrušit
V mém okolí
Obrat firem

více obratů
Počet zaměstnanců

více počtů
Právní forma

více možností

Autovrakoviště, likvidace vozidel 601 firem

 
Na Staré Cidlině 637, Nový Bydžov
BŘEMUS-SBĚRNÝ DVŮR
Sladkovského 153/51, Holice, Olomouc
Věnujeme se především ekologické likvidaci vozidel. V našem pneuservisu zajišťujeme výměnu, demontáž, montáž nebo opravy pneu a ALU kol. Dále se věnujeme prodeji použitých náhradních dílů na vozy různých značek nebo provádíme opravy atd.
AUTOVRAKOVIŠTĚ MORAVA
Třinecká 73/3, Horní Těrlicko, Těrlicko
AUTODÍLY ABC A AUTOSERVIS - Petr Kolek: nabídka prodeje náhradních dílů a autodoplňků. Internetový prodej výfuků a příslušenství.
Bělská 409, Paskov
AUTOSERVIS 409 Paskov je na trhu již od roku 1992. Naše firma se nespecializuje na konkrétní značku vozidel. Zajistíme Vám komplexní servisní služby pro bezproblémový provoz Vašeho auta.
AUTOSERVIS 409
Nudvojovice 1350, Turnov
Jsme rodinná společnost s dlouholetými zkušenostmi v oblastech: ekologická likvidace vozidel, servis, prodej a výkup vozidel, odtahová služba pro osobní vozy. Námi likvidovaná vozidla slouží pro nácvik vyprošťování Hasičskému záchrannému sboru.
LIKVIDACE VOZIDEL TURNOV
Bežerovice č. 52, Sudoměřice u Bechyně
Ekologickou likvidaci lze provést snadno a rychle! Vaše vozidlo nebo autovrak odvezeme zdarma z celého Jihočeského kraje. Hlavní oblasti jsou České Budějovice, Český Krumlov a Prachatice.
AUTA BECHYNĚ
Novosedly nad Nežárkou č. 202
Brofa s.r.o.- Provozujeme autoservis a pneuservis osobních automobilů, ale také ekologicky zlikvidujeme vaše staré auto.
Rudolfovská tř. 703, České Budějovice 4, České Budějovice
AUTODÍLY KADLEC
Na Výsluní 588, Kryry
Chářovská 884/131, Pod Cvilínem, Krnov
MR STEELGROUP s.r.o. je jedna z největších firem v ČR, zabývající se výkupem a zpracováním ocelového odpadu a barevných kovů. Nabízíme všem našim dodavatelům profesionální přístup, kompletní servis a nadstandardní platební podmínky.
Koldinova 896, Klatovy II, Klatovy
ZP KOVOŠROT
Olomoucká 612/34, Horka nad Moravou
AUTOVRAKOVIŠTĚ HORKA
Nádražní 535, Planá
Kovošrot - sběrna kovového odpadu - výkup kovů. Vykupujeme kovošrot, železo, litinu, nerez a barevné kovy. Dále akumulátory. Likvidace technologického zařízení a demontáž ocelových konstrukcí. Likvidace autovraků. Prodej hutního materiálu.
U zeleného ptáka 1158/5, Kunratice, Praha
Ekologicky zlikvidujeme všechna osobní vozidla, dodávky i motocykly. Bez zbytečného čekání Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel nezbytný.
LIKVIDACE VOZIDEL PRAHA
Koldinova 896, Klatovy II, Klatovy
Ostašovská 576/29, Liberec XI-Růžodol I, Liberec
Josefa Obadala 3418/47, Kroměříž
Bečovská 939, Uhříněves, Praha
AUTOVOBOŘIL
Hřivínův Újezd č. 199
AUTO XSO-AUTOBAZAR
U hřiště 629, Velké Losiny
Beru na vědomí, že tento web používá k vylepšování služeb soubory cookies. Více informací.