AUTO HELUS s.r.o.

48361437DIČ CZ48361437
OFICIÁLNÍ NÁZEV AUTO HELUS s.r.o.

Kontakty

Otevírací doba  

Pondělí07:00-15:30
Úterý07:00-15:30Otevřeno
Středa07:00-15:30
Čtvrtek07:00-15:30
Pátek07:00-15:30
Sobotazavřeno
Nedělezavřeno

Kontaktní osoby

  • Pavel Rak - výkonný ředitel

Webové prezentace

Související firmy

Ústředí

AUTO HELUS s.r.o. - Ke Staré mašině 557, Kaznějov

Nejbližší pobočky

AUTO HELUS s.r.o. - Zemská 238, Ejpovice78,76 km
AUTO HELUS s.r.o. - Dělnická 164, Velebudice, Most79,47 km

Značky u firmy

Youtube video

Reference

Činnosti firmy  

    prodej
  • dodávky a užitkové vozy AVIA a IVECO
    autorizovaný servis
  • dodávky a užitkové vozy AVIA a IVECO
    pronájem
  • dodávky a užitkové vozy AVIA a IVECO
    prodej
  • náhradní díly AVIA a IVECO
    prodej, servis
  • náhradní díly stavebních technologií CASE
  • bagry CASE Construction

Firma poskytuje

Realizované projekty podpořené z fondů EU

Pořízení čistícího stroje pro AUTO HELUS s.r.o.
OP Životní prostředí (CF)
Datum alokace: 20.11.2014 Projekt dokončen

Zdroj: Strukturální fondy EU

Oficiální údaje

AUTO HELUS s.r.o.
48361437DIČ CZ48361437
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Datová schránka: vuszgpj

Zdroj: justice.cz

Graf obratů a počtu zaměstnanců po přihlášení
Odeslat poptávku nebo dotaz firmě:

AUTO HELUS s.r.o.

Zadejte poptávku nebo dotaz

Zadejte validní e-mail

  doplňte číslo, např.: 12

Formulář je určen výhradně k zasílání poptávek nebo dotazů souvisejících s činností vybrané firmy. Zprávy jsou redigovány našimi operátorkami. Po jejich schválení jsou odeslány adresátovi.
Kliknutím na tlačítko odeslat potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.

Nyní je redigována našimi operátorkami, po schválení (nejpozději následující pracovní den) bude odeslána příjemci.

Děkujeme Vám!
Tým Živéfirmy.cz
 

Chebská 53
Sokolov
356 01 Sokolov 1
navigovat
Další firmy z oboru:
Nákladní, užitkové automobily - prodej
Bavorská 1138/6, Stodůlky, Praha121,18 km
www.rpjservice.cz
U závodiště 251/8, Velká Chuchle, Praha126,58 km
www.bgtechnik.cz
Budějovická 825, Jesenice135,91 km
www.groupwagen.cz
Na Americe I 282, Nové Jirny, Jirny147,92 km
cbsg.cz
Sepekov č. 23151,91 km
www.autohrdla.cz

QR kód firmy

QR kód

Soubory cookies umožňují správné používání webových stránek. Informace o cookies

   
Nejvíce firem (34.500+) naleznete v oboru zdravotnictví