Použité filtry:
  • Audio, video, TV - prodej, montáž
vše zrušit
V mém okolí
Počet zaměstnanců

více počtů
Právní forma

více forem

Audio, video, TV - prodej, montáž 1 812 firem

 
Na Novém poli 381/5, Staré Město, Karviná
Český výrobce reproduktorů a ozvučovací techniky pro budovy i exteriéry. Specialisté na ozvučení firem, prodejen, hotelů, restaurací, wellness, sportovních center, škol, obcí, bytů i rodinných domů.
K Safině 969, Šeberov, Praha
Krofta Uniservis s.r.o. nabízí široké spektrum služeb ve své provozovně v Praze 4-Hrnčíře. K dispozici je především prodejna kancelářských potřeb, jistě oceníte ruční mytí automobilů. Součástí nabídky jsou opravy kancelářských a domácích spotřebičů.
Nádražní 1296/4, Rohatec
Držáky na televize, držáky na monitory, televizní stojany. Zavěste si televizi na stěnu, propagujte své produkty pomocí prezentačních stojanů. Odborné poradenství.
Českobratrská 1067/1a, Letovice
AK elektro, s.r.o. : Prodej bílé techniky (myčky, mikrovlnné trouby, konvice, ...), televizorů, DVD přehrávačů, fotopřístrojů, fotoaparátů, příslušenství (paměťové karty). Zabýváme se prodejem a montáží satelitní techniky, antén DVB-T ...
AK ELEKTRO
U Pekařky 281/3, Libeň, Praha
Naše společnost byla založena v roce 1989 pod původním názvem Jan Melichar. Po celou dobu své činnosti se zabýváme prodejem baterií Energizer, Kodak, Sony, audio-video-pc doplňků Hama, světelnými zdroji Kanlux, prodlužovacími přívody, svítilnami.
ELEKTROPRODEJ
Zámecká 3, Veselí nad Moravou
Domažlická 791/4, Říčany
Na Vrchovině 331/7, Komárov, Opava
ADAMEC - ADRO s.r.o. je obchodní, servisní a dopravní firma s dlouholetými zkušenostmi a praxí, která se specializuje na prodej filtrů, olejů a trysek s příslušenstvím. Zaměřujeme se také na servis a dodávku náhradních dílů pro stroje jako ROPA aj.
Mydlářská 189/3, Liberec X-Františkov, Liberec
AUTOPROFI CZ
Jablonského tř. 625, Kardašova Řečice
Nabízíme maloobchodní prodej elektrotechniky a elektrospotřebičů pro domácnost, návrhy a realizace kuchyní, servis a montáž chladicího a mrazicího zařízení a klimatizací, záruční servis značek Elektrolux, AEG, Zanussi, Brandt, Vestfrost, Perfekt atd.
Cílkova 864/9, Kamýk, Praha
Jsme středně velká servisní organizace, vzniklá po privatizaci jako pokračovatel Kovoslužby a.s. Po této firmě s dlouholetou tradicí jsme "zdědili" bohaté zkušenosti a ty nejlepší odborníky v oboru oprav domácí elektroniky.
KAS AUDIO10 fotek
Schnirchova 1447/15, Holešovice, Praha
Vážení přátelé věrného zvuku, jsme dovozce špičkové audio techniky z Velké Británie, USA, Německa, Japonska a Švýcarska.
Komenského 165, Letohrad
5. května 60/42, Liberec I-Staré Město, Liberec
MCCAN
Ve žlíbku 2402/77a, Dolní Počernice, Praha
Dukelská 279, Rosice, Pardubice
náměstí T. G. Masaryka 93, Červený Kostelec
PAPÍRNICTVÍ IVÍN-REGNER JIŘÍ
Slivická 401, Milín
Na Gruntě 289, Vtelno, Most
Hraniční 125, Chuchelná
Kubelíkova 1224/42, Žižkov, Praha
Veronské nám. 586, Horní Měcholupy, Praha
Hodkovská 1420, Újezd nad Lesy, Praha
Zvolenov 546, Tovačov I-Město, Tovačov
ŠPINKA PAVEL DiS.
Pekařská 254/46, Předměstí, Opava
Prodej, instalace, sepisování smluv s UPC. Prodej a montáž - internet, připojení k internetu, kabelové televize, digitální televize, antény, satelity.Dále údržba společných televizních antén.
Dornych 54/47, Trnitá, Brno
Baška č. 171
Jaselská 2942/31, Předměstí (Opava), Opava
VYBAVENÍ ŠKOL
Krnovská 691/169, Jaktař, Opava
Palackého 1001/25, Litovel
Jana Zajíce 983, Studánka, Pardubice
5. května 804/72, Nusle, Praha
Křenova 438/7, Veleslavín, Praha
FRONS
Svojšovická 2832/6, Záběhlice, Praha
Věnujte svým blízkým dárek - vyhlídkový let balonem k narozeninám, výročím či jako pozornost Vašim obchodním partnerům. Využijte LAST MINUTE a získejte let se slevou. Pro profesionály a nadšence jsou připravené výsadkové lety.
Beru na vědomí, že tento web používá k vylepšování služeb soubory cookies. Více informací.