Obec
Část obce
Jižní Předměstí
76
Východní Předměstí
57
Severní Předměstí
27
Vnitřní Město
25
Skvrňany
10
Doubravka
8
Bolevec
5
Doudlevce
5
Lobzy
4
Ulice
Klatovská třída
9
sady Pětatřicátníků
8
Částkova
6
Plovární
6
Sladkovského
6
Lochotínská
5
alej Svobody
4
Denisovo nábřeží
4
Koterovská
4
Mikulášská
4
Na Roudné
4
Purkyňova
4
Šafaříkovy sady
4
Škroupova
4
více lokalit
Živé firmy v okrese Plzeň-město 243 firem
sady Pětatřicátníků 316/6, Vnitřní Město, Plzeňdle domluvy
Zajistíme pro Vás nejen zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu všech typů nemovitostí s komplexním servisem, dále zajištuje realizaci developerských projektů.
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
- Projekce, dokumentace - pozemní stavby
Zikmunda Wintra 1208/7, Jižní Předměstí, PlzeňZavřeno
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
- Oceňování, znalci
Zborovská 18/37, Doudlevce, Plzeňdle domluvy
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
- Samolepicí folie, reklamní tabule a nápisy
Sladkovského 2757/38, Východní Předměstí, PlzeňZavřeno
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
- Oceňování, znalci
sady Pětatřicátníků 50/21, Jižní Předměstí, Plzeň
- Projekce - architektura, interiéry
- Stavební firmy - kompletní činnost
- Reality - bytové prostory, pozemky
Kovářská 1253/4, Jižní Předměstí, Plzeň
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
Klatovská třída 1529/108, Jižní Předměstí, Plzeňdle domluvy
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
- Oceňování, znalci
Americká 1230/66, Východní Předměstí, PlzeňZavřeno
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
- Rekvalifikace, školení, kurzy a semináře
Purkyňova 1017/22, Jižní Předměstí, Plzeň
- Finanční služby, úvěry
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
Žitná 162/1, Křimice, PlzeňZavřeno
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
Pod Hůrkou 3382/6, Litice, PlzeňZavřeno
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Správy majetku, bytová družstva
- Stavební firmy - kompletní činnost
Sladkovského 2757/38, Východní Předměstí, Plzeňdle domluvy
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
- Oceňování, znalci
Rooseveltova 74/8, Vnitřní Město, Plzeňdle objednávek
- Finanční služby, úvěry
- Ekonomické a finanční poradenství
- Reality - bytové prostory, pozemky
Kopeckého sady 329/8, Vnitřní Město, Plzeň
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
Tomáškova 1150, Starý PlzenecZavřeno
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
- Správy majetku, bytová družstva
Poptávkadotaz775 129 997
Lochotínská 1094/22, Severní Předměstí, PlzeňZavřeno
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Čištění, úklidové služby
- Stavební práce - drobné
Purkyňova 1017/22, Jižní Předměstí, Plzeň
- Finanční služby, úvěry
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
Poděbradova 2842/1, Jižní Předměstí, Plzeň
- Stroje, zařízení a součásti - výroba
- Svářečské práce
- Zámečnické práce, kovovýroba
Nad Křížkem 1104/2, Černice, Plzeň
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Finanční služby, úvěry
Lochotínská 107/3, Severní Předměstí, PlzeňZavřeno
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
- Oceňování, znalci
Poptávkadotaz775 983 315
alej Svobody 770/23, Severní Předměstí, PlzeňZavřeno
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
- Oceňování, znalci
Kollárova 2850/21a, Jižní Předměstí, PlzeňZavřeno
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
- Správy majetku, bytová družstva
Purkyňova 1017/22, Jižní Předměstí, Plzeň
- Finanční služby, úvěry
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
náměstí T. G. Masaryka 598/21, Jižní Předměstí, Plzeň
- Reality - bytové prostory, pozemky
Koterovská 408/21, Východní Předměstí, Plzeňdle domluvy
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
Šafaříkovy sady 2/3, Východní Předměstí, PlzeňZavřeno
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
- Reality - poradenství, smlouvy
Mikulášská 268/10, Východní Předměstí, Plzeňdle domluvy
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
Jagellonská 494/7, Jižní Předměstí, Plzeňdle domluvy
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
- Správy majetku, bytová družstva
Částkova 689/74, Lobzy, Plzeň
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
- Oceňování, znalci
Smrková 976/38, Doubravka, Plzeň
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
- Reality - poradenství, smlouvy
náměstí T. G. Masaryka 546/16, Jižní Předměstí, Plzeň
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
Poptávkadotaz704 737 399
Schwarzova 1847/50, Jižní Předměstí, PlzeňZavřeno
- Správy majetku, bytová družstva
- Čištění, úklidové služby
- Reality - bytové prostory, pozemky
V Podlesí 250/4, Radčice, PlzeňZavřeno
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Oceňování, znalci
- Reality - poradenství, smlouvy
Zikmunda Wintra 1208/7, Jižní Předměstí, Plzeň
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
Francouzská třída 2022/15, Východní Předměstí, PlzeňZavřeno
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
- Oceňování, znalci
Pod Jezerem 415/2, Bolevec, Plzeň
- Reality - bytové prostory, pozemky
Nepomucká 1327/133a, Černice, PlzeňZavřeno
- Ekonomické a finanční poradenství
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
Denisovo nábřeží 2568/6, Východní Předměstí, PlzeňZavřeno
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
- Stavební firmy - kompletní činnost
Zemědělská 571/9, Litice, Plzeň
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
- Správy majetku, bytová družstva
Poptávkadotaz
r-real.czweb
Houškova 468/18, Východní Předměstí, Plzeň
- Reality - bytové prostory, pozemky
- Reality - nebytové prostory
Poptávkadotaz777 114 165
Živéfirmy.cz
33 let s vámi
33 let s vámi
Poskytovatel ocenění Spolehlivá firma
Profesionální přístup k Vašim datům
Respektujeme ochranu osobních údajů
© 2026 DATABOX s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Přidání firmy
Váš požadavek bude vyřízen nejpozději do třech pracovních dnů.
Data jsou zpracována podle vnitřních pravidel provozovatele portálu. V případě neplaceného zápisu firmy určují jeho konečnou podobu administrátoři katalogu a vyhrazují si právo upravit jeho znění.
Děkujeme Vám
Soubory cookies umožňují správné používání webových stránek. Informace o cookies
Vlastní nastavení cookies
-
Technické cookies (vždy aktivní)
Zprostředkovávají základní funkčnost stránek. Web bez nich nemůže fungovat, proto není možné je vypnout. Při jejich zakázání v prohlížeči nemusí web správně fungovat. -
Preferenční cookies
Usnadňují práci s webem například zapamatováním zvoleného nastavení. -
Statistické cookies
Sbírají anonymní statistiky, které umožňují pochopení návštěvníků a jejich pohybu na webu. Pomáhají tak vylepšovat webové stránky. -
Marketingové cookies
Pomáhají nám vylepšovat webové stránky a využíváme je ke sběru anonymních statistik.
Podrobnější informace zobrazíte kliknutím na “Informace o cookies”.

































