AUFEER DESIGN, s.r.o.
IČ 26159031DIČ CZ26159031
OFICIÁLNÍ NÁZEV AUFEER DESIGN, s.r.o.
Kontakty
- 326 700 400
- [email protected]
Webové prezentace
Bankovní účty
27-6269510297/0100 DPH účet, zveřejněn 01.04.2013 |
|
CZ6201000000276271130277 DPH účet, zveřejněn 12.04.2013 |
|
CZ6801000000436191160257 DPH účet, zveřejněn 12.04.2013 |
|
7207442/0800 DPH účet, zveřejněn 08.09.2017 |
|
CZ3701000001154074780247 DPH účet, zveřejněn 20.01.2026 |
|
CZ8401000001157485750257 DPH účet, zveřejněn 20.01.2026 |
|
CZ4501000001235766760217 DPH účet, zveřejněn 20.01.2026 |
|
123-5766730237/0100 DPH účet, zveřejněn 22.01.2026 |
|
123-6697670297/0100 DPH účet, zveřejněn 22.01.2026 |
|
115-7239180287/0100 DPH účet, zveřejněn 22.01.2026 |
|
115-3789600217/0100 DPH účet, zveřejněn 22.01.2026 |
|
Související firmy
Ústředí
AUFEER DESIGN, s.r.o. - Průběžná 2397/76, Strašnice, PrahaNejbližší pobočka
AUFEER DESIGN, s.r.o. - Ptácká 43/109, Mladá Boleslav IV, Mladá Boleslav82 mČinnosti firmy
- vývoj, konstrukce, design
- kolejová vozidla
- vývoj, konstrukce, design
- automobily
- vývoj, konstrukce, design
- letectví
Volná pracovní místa
Realizované projekty podpořené z fondů EU
Vývoj testovacího a aplikačního zařízení přístrojů HMI (Human Machine Interface)
OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (EFRR)
Datum alokace: 01.01.2021 Projekt finančně ukončen ze strany MF-PCO
OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (EFRR)
Datum alokace: 01.01.2021 Projekt finančně ukončen ze strany MF-PCO
Centrum průmyslového výzkumu a verifikace komplexních celků prostřednictvím modulární technologie AUFEER DESIGN
OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (EFRR)
Datum alokace: 19.04.2017 Projekt finálně uzavřen
OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (EFRR)
Datum alokace: 19.04.2017 Projekt finálně uzavřen
Pořízení a rekonstrukce brownfieldů společností AUFEER DESIGN, s.r.o.
OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (EFRR)
Datum alokace: 16.09.2015 Projekt finálně uzavřen
OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (EFRR)
Datum alokace: 16.09.2015 Projekt finálně uzavřen
Rekonstrukce objektu AUFEER DESIGN, s.r.o.
OP Podnikání a inovace (ERDF)
Datum alokace: 28.05.2013 Projekt dokončen
OP Podnikání a inovace (ERDF)
Datum alokace: 28.05.2013 Projekt dokončen
Rozšíření vývojového centra AUFEER DESIGN,
s.r.o.
OP Podnikání a inovace (ERDF)
Datum alokace: 23.05.2013 Projekt dokončen
OP Podnikání a inovace (ERDF)
Datum alokace: 23.05.2013 Projekt dokončen
Vývojové centrum AUFEER DESIGN, s.r.o.
OP Podnikání a inovace (ERDF)
Datum alokace: 24.05.2012 Projekt dokončen
OP Podnikání a inovace (ERDF)
Datum alokace: 24.05.2012 Projekt dokončen
Zdroj: Strukturální fondy EU
Oficiální údaje
AUFEER DESIGN, s.r.o.
IČ 26159031DIČ CZ26159031
Právní forma: Společnost s ručením omezenýmDatová schránka: h9qn7xn
Zdroj: justice.cz

Odeslat poptávku nebo dotaz firmě:
AUFEER DESIGN, s.r.o.
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Nyní je redigována našimi operátorkami, po schválení (nejpozději následující pracovní den) bude odeslána příjemci.
Děkujeme Vám!
Tým Živéfirmy.cz






