Použité filtry:
  • Zemní práce
vše zrušit
V mém okolí
Počet zaměstnanců

více počtů
Právní forma

více forem

Zemní práce 4 145 firem

 
U masokombinátu 1242, Kosmonosy
STASYPRO CZ
Náměstí 4/2, Chudeřice, Bílina
Pražského povstání 228/54, Mšeno nad Nisou, Jablonec nad Nisou
Zabýváme se především likvidací odpadů, čištěním kanalizací, zhotovováním a opravami kanalizačních, vodovodních a plynových přípojek, hydroizolací zdiva a výkopovými pracemi.
Masarykovo nám. 105, Náměšť nad Oslavou
VH MONT-STAV
Chodská 545/7, Liberec III-Jeřáb, Liberec
Pražská 1119/82a, Letovice
Palackého 9/40, Lobkovice, Neratovice
Ke Korábu 207, Příbram I, Příbram
Sulická 37, Sulice
ZEMNÍ A KOMUNÁLNÍ PRÁCE - Martin Skružný: provádíme kompletní zemní práce, v zimní sezóně také úklid a odvoz sněhu, údržbu zeleně, autodopravu vnitrostátní do 12 tun, mulčování pozemků a odvoz kontejnerů.
Otevřená 632/10, Žebětín, Brno
Jako firma působíme na trhu již 17 let a zaobíráme se hlavně pokládkou zámkové dlažby a práce s bagrem (UNC, CATEPILLAR). Zajistíme pomocí náší kontejnerové dopravy bezpečný převoz jakéhokoliv stavebního materiálu na Vámi určené místo.
náměstí prof. Drahoňovského 1, Rovensko pod Troskami
Koterovská 2208/158, Východní Předměstí, Plzeň
4. května 217, Místek, Frýdek-Místek
E + M PLUS
SIGNALBAU a.s.5 fotek  
Moštěnská 60/4a, Přerov III-Lověšice, Přerov
Nabídka služeb v oblasti kabelových rozvodů, výkopových prací, zabezpečovací a sdělovací techniky. Poskytujeme komplexní služby …
SIGNALBAU
Luční čtvrť 1867, Staré Město
Na břevnovské pláni 153/34, Břevnov, Praha
Okružní 2039, Tachov
Firma se zabývá výstavbou, opravami a údržbou v oborech- komunikace, zpevněné plochy- kanalizace, vodovody- vodní nádrže, čistírny odpadních vod- ploty, oplocení- terénní, parkové úpravy- základy pro rodinné domky- zemní práce- demolice a další.
Na sádce 1749/1, Chodov, Praha
Karlovo náměstí 74, Kolín I, Kolín
Předboř č. 1, Strančice
Choťánky č. 184
Náplní činnosti naší společnosti je autodoprava zejména v regionu Poděbrady, kontejnerová doprava a kontejnery, zemní práce, demolice a další služby. Autodoprava Martin Houžvička je spolehlivá, dochvilná a funguje každý den včetně svátků.
Zahradní 509, Sedlčany
Na Návsi 41, Vyžlovka
Nabízíme kontejnerovou dopravu, v rámci které zajišťujeme odvoz suti, sypkých materiálů a komunálních odpadů. Dále provádíme zemní práce a demolice. Nově jsme se zaměřili na servis zahradní techniky - sekačky, pily, křovinořezy, traktůrky aj.
K Hořavce 270/4, Koloděje, Praha
Stavební firma provádí stavební práce, zemní práce včetně odvozu odpadu, stavby vodovodů, plynovodů, kanalizací, chodníků.
Staškova 1217/14, Liberec XIV-Ruprechtice, Liberec
Zaměřujeme se na specializované stavební práce v oblasti sanace vlhkého zdiva, sanace betonových konstrukcí, hydroizolací, stavebních a zemních prací.
Pražská 22, Mníšek pod Brdy
Vrtané studny, Miroslav Brzobohatý: naše firma je zaměřená na provádění speciálních stavebních prací – vrtné práce a od roku 1995 se také věnujeme zhotovováním vrtů pro odběr podzemní vody a vrtů pro tepelná čerpadla.
Sázavská 263, Ledeč nad Sázavou
ATOS
Beru na vědomí, že tento web používá k vylepšování služeb soubory cookies. Více informací.