Úřady, správa

Počet firem
192 firem

OBEC Koberovy

Koberovy č. 140
Obec se rozkládá v údolí mezi dlouze se táhnoucími vrchy Hamštejnem a Fialníkem, v překrásné krajině Českého ráje. Český ráj, krajina všemi milovaná, tvoří předěl mezi středočeskou rovinou a výběžky Krkonoš a Jizerských hor.
OBEC Koberovy

OBEC Zlatá Olešnice

Zlatá Olešnice č. 172
Zlatá Olešnice, k níž náleží místní části Lhotka, Návarov a Stanový, se rozkládá jihovýchodně od Tanvaldu. K pamětihodnostem obce patří kaplička, sousoší Piety, pamětní deska Antala Staška, zřícenina hradu Návarov, kostel sv. Martina a další.

MĚSTO Lučany nad Nisou

Lučany nad Nisou č. 333
Přesné datum vzniku obce nelze doložit. První písemná zmínka o Lučanech u Jablonce je z roku 1623. Můžete navštívit vyhlídkovou věž Bramberk.
MĚSTO Lučany nad Nisou

OBEC Plavy

Plavy č. 186
Plavy leží v údolí řeky Kamenice obklopeném ze všech stran vrcholy. Jméno dostaly od plavení dříví. Plavy byly součástí konfiskátu se statkem navarovským v r. 1621.

OBEC Držkov

Držkov č. 9
Na podzim roku 2012 vznikla historicky naučná stezka, která návštěvníky provede po významných kulturních a přírodních památkách obcí Držkov a Zásada. Délka stezky je 4,6 km a její nenáročný terén je vhodný pro pěší turisty všech věkových kategorií.
OBEC Držkov

OBEC Malá Skála

Vranové 1.díl č. 122, Malá Skála
OBEC Malá Skála

OBEC Kořenov

Kořenov č. 480
Kořenov a jeho okolí skýtá velké množství turisticky zajímavých míst vhodných k návštěvě. Na této stránce Vám nabídneme několik tipů na výlet.

OBEC Josefův Důl

Dolní Maxov č. 218, Josefův Důl
Přehrada Josefův Důl - největší jizerskohorská přehrada s patrně nejdůmyslnějším technickým zařízením. Byla vybudována v letech 1979-82 na řece Kamenici v horním konci Josefova Dolu a stala se zásobárnou pitné vody pro Liberec a Jablonec nad Nisou.

SKI BIŽU s.r.o.

Pražská 4200/20, Jablonec nad Nisou

FINANČNÍ ÚŘAD územní pracoviště v Tanvaldě

Krkonošská 350, Šumburk nad Desnou, Tanvald

ČESKÁ POŠTA Malá Skála, s.p.

Vranové 1.díl č. 79, Malá Skála

POLICIE ČR obvodní oddělení Jablonec nad Nisou-Mšeno

Mládí 405/2, Mšeno nad Nisou, Jablonec nad Nisou

ČESKÁ POŠTA 4 Jablonec nad Nisou, s.p.

Želivského 5050/2, Rýnovice, Jablonec nad Nisou

ČESKÁ POŠTA 7 Jablonec nad Nisou, s.p.

Prosečská 192, Proseč nad Nisou, Jablonec nad Nisou

Akce v kraji


Partner webu