Použité filtry:
  • Sportovní areály
vše zrušit
V mém okolí
Počet zaměstnanců

více počtů
Právní forma

více forem

Sportovní areály 1 110 firem

 
Na Kopci 201, Svojetice
MARKUL CONTROLS s.r.o.: zajišťujeme montáže, servisní služby i havarijní opravy. Všechny větší instalatérské, plynařské a topenářské práce jsme schopni pokrýt od návrhu projektu až po kompletní realizaci.
Kosova 2894, Tábor
ACG-REAL
Řemenovská 1999, Pelhřimov
Zajišťujeme výstavbu a rekonstrukce bytových domů pro soukromý i pro veřejný sektor. Provádíme výstavbu a rekonstrukce škol, obchodních center, administrativních budov, sportovních center, parkovacích domů apod.
VESTAP-STAVEBNÍ FIRMA
Zavadilka 2148, České Budějovice 2, České Budějovice
Rybník č. 43
Rekreační středisko Rybník se nachází uprostřed dosud civilizací nedotčené panenské přírody přímo v srdci CHKO Český les. Naše ubytovací kapacity a jejich zázemí jsou ideální pro pobyty škol v přírodě, soustředění sportovců, firemní školení.
REKREAČNÍ STŘEDISKO RYBNÍK
Jiráskovo předměstí 1007, Jindřichův Hradec III, Jindřichův Hradec
Provoz městského sportoviště v Jindřichově Hradci - zimní stadion - sportovní hala - travnaté a UMT fotbalové hřiště - atletický stadion - skatepark - plavecký bazén.
Jiráskova 100, Hostivice
Technické služby Hostivice-Staráme se o to, abychom se tu mohli cítit doma.
Čáslavská 229, Karlov, Kutná Hora
Dětská hřiště a skluzavky pro mateřské školky a obce - Monkeys.cz - certifikovaná dětská hřiště (skluzavky, domečky, houpačky, pískoviště, trampolíny, hračky ...).
Bílá č. 173
SKI Bílá - v létě nabízíme zábavní, turistické i sportovní aktivity. V zimě především velké množství sjezdovek, včetně večerního lyžování a běžeckých tratí, které jsou pravidelně upravovány.
SKI BÍLÁ-SLUŽBY
Masarykovo náměstí 540/3, Kopřivnice
Správa sportovišť Kopřivnice je příspěvkovou organizací města Kopřivnice, která byla založena v roce 1995 za účelem zajištění provozu tělovýchovných a sportovních zařízení města Kopřivnice a vytváření podmínek pro sportovní a relaxační aktivity.
Husitská 150/9, Nové Sady, Olomouc
Wellness hotel Hluboký dvůr je společně se sportovním a zážitkovým areálem s bobovou dráhou, dobrodružným hřištěm v korunách stromů, disc-golfem, minigolfem, jízdárnou pro koně, víceúčelovým hřištěm a vlastním ski areálem součástí Resortu Hrubá Voda.
HOTEL HLUBOKÝ DVŮR
Hraničná č. 602, Janov nad Nisou
BOBOVÁ DRÁHA JANOV
Bedřichov č. 279
V provozu 16,9 km sjezdovek a 25 přepravních zařízení skibus mezi areály a Jabloncem n/N denně v provozu středa, pátek a neděle - program s Jizerkovými na Severáku u Smrčků
Vranové 1.díl č. 333, Malá Skála
UBYTOVNA TJ SOKOL
náměstí Míru 1, Benešov nad Ploučnicí
Průmyslová 168, Pražské Předměstí, Vysoké Mýto
Ludvíkovská 38, Nové Město pod Smrkem
KOUPALIŠTĚ Nové Město pod Smrkem
Opavská 5637, Třebovice, Ostrava
Zahradnická 215/28, Předměstí, Litoměřice
Nitranská 415/1, Liberec III-Jeřáb, Liberec
CENTRUM BABYLON
Gagarinova 752/27, Liberec VI-Rochlice, Liberec
Ostravice
Oblečeme Vás do úvazků, dostanete helmu a dvě karabiny, kterými se budete sami jistit. Díky 100% bezpečnému systému CLiC-iT dbáme o Vaše bezpečí. Absolvujete krátké školení a hurá užít si legraci a adrenalin.
Na Fufernách, Sušice I, Sušice
HOTEL A RESTAURACE FUFERNA
Lichnov č. 555
Stavíme lanové parky, lezecké stěny, děláme výškové práce. Zabýváme se outdoorovými aktivitami a programy pro veřejnost, školy a firmy. Navštivte naše unikátní LANOVÉ BLUDIŠTĚ Helfštýn a Opičárna!
Týn nad Bečvou
Novinka na trhu lanových parků – BLUDIŠTĚ - netradiční uspořádání lanových překážek. Není striktně určena postupová trasa. Účastník si sám volí, které překážky absolvuje (vždy má na výběr lehčí či těžší variantu).
Ski centrum 239, Říčky v Orlických horách
SKI CENTRUM ŘÍČKY
Vřesník č. 33, Želiv
REKREAČNÍ STŘEDISKO ŽELIVKA
Máchova 203, Stráž pod Ralskem
Beru na vědomí, že tento web používá k vylepšování služeb soubory cookies. Více informací.