Použité filtry:
  • Sklady, prodejny - vybavení
vše zrušit
V mém okolí
Počet zaměstnanců

více počtů
Právní forma

více forem

Sklady, prodejny - vybavení 545 firem

 
Blučina č. 630
Nabízíme profesionální regály a regálové systémy do archivů, knihoven, skladů, dílen, spisoven a podobných prostor. Realizujeme projekty: posuvné regály, policové regály, regály na palety, konzolové regály, vícepatrové regály a ocelové plošiny.
Butovická 234/22, Jinonice, Praha
Mimoňská 37, Liberec XXXV-Karlov pod Ještědem, Liberec
Zakázkovou zámečnickou výrobou se zabýváme od roku 2002 a cílem naší firmy je kompletní odbavení požadavků našich zákazníků.
Záběhlická 1230/31, Záběhlice, Praha
Firma Pavel Horský a Martin Želízko Gastro Že-Ho servis je česká firma založená v roce 1995 se zaměřením na servis a prodej gastronomického zařízení a vlastní výrobou z nerezu. Nově také máte možnost využít našich webových stránek, kde najdete bazar.
Mezi Ploty 382/12, Černice, Plzeň
Firma nabízí prodej nástrojů, nářadí a měřidel pro kovoobrábění, technické poradenství a tvorbu kompletních technologií obrábění, výrobu standardních a speciálních nástrojů, ostření a servis nástrojů, výrobu forem pro vstřikování plastů.
HOFMEISTER-ŘEZNÉ NÁSTROJE PŘÍPRAVKY PRO OBRÁBĚNÍ
1. Máje 2000, Náchod
Firma EKO-ŠIMKO s.r.o. vznikla v roce 1990 jako rodinná firma, která se od samého začátku věnuje vývoji a výrobě odsavačů, vysavačů, odsávaných pracovních stolů pro různou technologii.
EKO-ŠIMKO
Hrobčice č. 106
Společnost Metalimpex Group spol. s r.o. byla založena v roce 2000, odkdy se orientuje na specializovanou strojírenskou a zámečnickou výrobu, především pro potřeby automobilového, sklářského a elektrotechnického průmyslu.
METALIMPEX GROUP
Černošická 128, Lipence, Praha
Činnost společnosti je rozdělena do čtyř základních divizí: stroje na tónování barev FAST & FLUID MANAGEMENT, automatické vertikální sklady MODULA a ostatní skladovací systémy, kancelářská technika, tiskárny a příslušenství SEIKO INSTRUMENTS.
ACCORD PRAHA
Provozní 5493/5, Třebovice, Ostrava
Sportovní 314, Kralice na Hané
Zbuzanská 960/23, Ruzyně, Praha
Podnikatelská 539, Běchovice, Praha
PROMAN s.r.o.10 fotek  4x
Za Pivovarem 830, Chrudim III, Chrudim
Společnost PROMAN dodává regály, které lze použít prakticky ve všech oblastech, tzn. ve velkoskladech, v malých skladech, u drobných podnikatelů, ve výrobním provozu, v bankách, knihovnách a v dalších organizacích atd.
Petrská 1136/12, Nové Město, Praha
Služská 706/8, Kobylisy, Praha
Třebovická 5123/25, Třebovice, Ostrava
Palackého třída 670/15, Královo Pole, Brno
náměstí Hrdinů 470, Staré Město
AMON UH
Blanická 1317, Liberec XIV-Ruprechtice, Liberec
Frýdecká 203, Staré Město, Třinec
Sokolohradská 1676, Chotěboř
Ostravská 269, Petřvald
Hlavní specializací naší firmy je výroba z nerez oceli a svařování nerezových materiálů. Předmětem činnosti je také výroba z hliníku a svařování hliníku.
NEREZ VÝROBA JEŽ
Americká 599/50, Liberec III-Jeřáb, Liberec
Jilemnického 1130, Mladá Boleslav III, Mladá Boleslav
Sokolovská 968/189, Libeň, Praha
Design Nábytek Voženílek je společnost působící již od roku 1990, která se zabývá atypickou výrobou truhlářského nábytku od oprav starožitností, přes výroby dobových replik až po druhy moderního nábytku s možnostmi kombinací skel, kovu a kamene.
Velehradská 1905, Staré Město
Jamnická 89, Staré Město
Provádíme montáže technologických zařízení, výrobu ocelových konstrukcí, logistické práce pro výstavby průmyslových celků, revize vyhrazených strojních zařízení, zakázkovou výrobu, opravy a repase strojních zařízení po celé ČR i v zahraničí.
TE-SPOL FM
Hostišovice č. 46, Bělčice
Dělnická 213/12, Holešovice, Praha
KWESTO-VYBAVENÍ PRO FIRMU
Cihelní 1191/95, Moravská Ostrava, Ostrava
Za nádražím 472, Březnice
BOVA BŘEZNICE
Beru na vědomí, že tento web používá k vylepšování služeb soubory cookies. Více informací.