KRAJSKÁ HYGIENICKÁ STANICE KARLOVARSKÉHO KRAJE územní pracoviště Cheb

Hradební 516/16
Cheb
350 01 Cheb 1
navigovat

Kontakty

 • 355 328 411 - sekretariát
 • 355 328 424 - oddělení hygieny práce
 • 355 328 441 - oddělení hygieny obecné a komunální
 • 355 328 464 - oddělení protiepidemické
 • 355 328 451 - oddělení hygieny výživy a předmětů běžného užívání
 • 355 328 471 - oddělení hygieny dětí a mladistvých
 • sekretariat@khskv.cz

Provozní doba

PO 08:00-17:00 hod.
ÚT 08:00-14:30 hod.
ST 08:00-17:00 hod.
ČT 08:00-14:30 hod.
PÁ 08:00-13:00 hod.
odeslat poptávku

Webové prezentace

Související firmy

KRAJSKÁ HYGIENICKÁ STANICE KARLOVARSKÉHO KRAJE - Závodní 360/94, Dvory, Karlovy Vary  (Ústředí)

Činnosti firmy

 • krajská hygienická stanice

Oficiální údaje: Krajská hygienická stanice Karlovarského kraje se sídlem v Karlových Varech

IČ: 71009281
Počet zaměstnanců: 50 - 99
Právní forma: Organizační složka státu
Datová schránka: t3jai32

Ekonomické činnnosti dle NACE

 • 86901 - Činnosti související s ochranou veřejného zdraví
 • 86901 - Činnosti související s ochranou veřejného zdraví
 • Zdroj: Registr ekonomických subjektů

Volná pracovní místa

Ostatní úředníci jinde neuvedení

Pracoviště a kontakty

Hradební 516, Cheb, 350 02 Cheb 2, Cheb

Ing. Marcela Kůrková , tel.:+420 355 328 314
e-mail: marcela.kurkova@khskv.cz
poptat práci
Vlastnosti volného místa
Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Pracovněprávní vztah:
Minimální stupeň vzdělání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 1.6.2017
Mzdové rozpětí:od 18590 do 27950
Poznámka k volnému místu

Oznámení o vyhlášení 2. kola výběrového řízení na služební místo Rada/odborný rada - vedoucí oddělení protiepidemického Cheb v Krajské hygienické stanici Karlovarského kraje se sídlem v Karlových Varech.

Ředitelka Krajské hygienické stanice Karlovarského kraje se sídlem v Karlových Varech jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále jen zákon) vyhlašuje výběrové řízení na služební místo Rada/odborný rada - vedoucí oddělení protiepidemického Cheb v Krajské hygienické stanici Karlovarského kraje se sídlem v Karlových Varech v oboru služby: 28 - Zdravotnictví a ochrana zdraví.

Místem výkonu služby je Cheb.

Služba na tomto služebním místě bude vykonávána ve služebním poměru na dobu určitou (zástup za mateřskou, popřípadě rodičovskou dovolenou s předpokládaným termínem do dubna 2020).

Předpokládaným dnem nástupu do služby na tomto služebním místě je 1. června 2017. Služební místo je zařazeno podle Přílohy č. 1 k zákonu do 11. platové třídy.

Služba zahrnuje zejména činnosti na služebním místě:
- řídí, kontroluje a organizuje práci oddělení
- zpracovává návrh kontrolního plánu činnosti oddělení podle pokynů MZ ČR a ředitele odboru, odpovídá za plnění kontrolního plánu a odbornou správnost včetně závěrečných výstupů
- vydává předběžná opatření, stanoviska a rozhodnutí dle právních předpisů, odpovídá za podklady pro vedení správních řízení
- plní úkoly orgánu ochrany veřejného zdraví v oblasti prevence vzniku a šíření infekčních onemocnění a dalších hromadně se vyskytujících onemocnění a v tomto rozsahu i usměrňuje činnost poskytovatelů zdravotních služeb a provozovatelů zařízení sociálních služeb a kontroluje ji
- provádí epidemiologická šetření v ohniscích nákazy
- nařízuje, organizuje, řídí, popř. i provádí opatření k předcházení vzniku a šíření infekčních onemocnění, nařizuje mimořádná opatření při epidemii a nebezpečí jejího vzniku
- vykonává specializované odborné činnosti, včetně státního zdravotního dozoru, zpracování protokolů a návrhu závěrů k odstranění nedostatků
- provádí sběr a analýzu epidemiologických dat a na jejich základě monitoruje a analyzuje epidemiologickou situaci ve výskytu infekčních onemocnění v rámci daného území.

Posuzovány budou žádosti o jmenování na služební místo představeného (dále jen žádost) podané ve lhůtě do 3. dubna 2017, tj. v této lhůtě zaslané služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu: Krajská hygienická stanice Karlovarského kraje se sídlem v Karlových Varech, Závodní 94, 360 21 Karlovy Vary, nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese.

Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě podepsanou uznávaným elektronickým podpisem na adresu elektronické pošty služebního úřadu epodatelna@khskv.cz nebo prostřednictvím datové schránky ID: t3jai32.

Obálka, resp. datová zpráva obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: Neotvírat a slovy Rada/odborný rada - vedoucí oddělení protiepidemického Cheb v Krajské hygienické stanici Karlovarského kraje se sídlem v Karlových Varech.

Bližší informace poskytne:
Ing. Marcela Kůrková, tel.: 355 328 314, e-mail: marcela.kurkova@khskv.cz

Kompletní informace o výběrovém řízení: http://www.khskv.cz/Sluzebni_mista.htm

Ostatní úředníci jinde neuvedení

Pracoviště a kontakty

Hradební 516, Cheb, 350 02 Cheb 2, Cheb

Ing. Marcela Kůrková , tel.:+420 355 328 314
e-mail: marcela.kurkova@khskv.cz
poptat práci
Vlastnosti volného místa
Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Pracovněprávní vztah:
Minimální stupeň vzdělání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 1.6.2017
Mzdové rozpětí:od 17100 do 25740
Poznámka k volnému místu

Oznámení o vyhlášení 1. kola výběrového řízení na služební místo dle pracovněprávních předpisů Vrchní referent/rada - referent oddělení hygieny práce Cheb v Krajské hygienické stanici Karlovarského kraje se sídlem v Karlových Varech.

Krajská hygienická stanice Karlovarského kraje se sídlem v Karlových Varech vyhlašuje výběrové řízení na služební místo dle pracovněprávních předpisů Vrchní referent/rada - referent oddělení hygieny práce Cheb, v oboru služby: 28 Zdravotnictví a ochrana zdraví.

Místem výkonu práce je Cheb.

Pracovní poměr se uzavírá na dobu určitou (zástup za mateřskou popřípadě rodičovskou dovolenou s předpokládaným termínem do července 2020).

Předpokládaným dnem nástupu do práce je 1. červen 2017.

Zařazení do 10. platové třídy.

Náplň práce:
- samostatný výkon státního zdravotního dozoru v oblasti hygieny práce, včetně zpracování protokolů a návrhu závěrů k odstranění nedostatků
- vypracovávání odborně náročných stanovisek v jednotlivých oblastech ochrany veřejného zdraví se závažným dopadem na zdraví zaměstnanců, včetně plnění úkolů orgánu ochrany veřejného zdraví jako dotčeného správního úřadu
- výkon dalších odborných činností v hygieně práce v jednotlivých oblastech ochrany veřejného zdraví.

Posuzovány budou přihlášky do výběrového řízení na obsazení služebního místa podle pracovněprávních předpisů Vrchní referent/rada - referent oddělení hygieny práce Cheb v Krajské hygienické stanici Karlovarského kraje se sídlem v Karlových Varech podané ve lhůtě do 7. dubna 2017, tj. v této lhůtě zaslané prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu: Krajská hygienická stanice Karlovarského kraje se sídlem v Karlových Varech, Závodní 94, 360 21 Karlovy Vary, nebo osobně podané na podatelnu na výše uvedené adrese.

Přihlášku lze podat rovněž v elektronické podobě podepsanou uznávaným elektronickým podpisem na adresu elektronické pošty epodatelna@khskv.cz nebo prostřednictvím datové schránky ID: t3jai32.

Obálka, resp. datová zpráva, obsahující přihlášku včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: Neotvírat a slovy Výběrové řízení na služební místo dle pracovněprávních předpisů Vrchní referent/rada - referent oddělení hygieny práce Cheb v Krajské hygienické stanici Karlovarského kraje se sídlem v Karlových Varech.

Bližší informace poskytne:
Ing. Marcela Kůrková, tel.: 355 328 314, e-mail: marcela.kurkova@khskv.cz
Kompletní informace o výběrovém řízení: http://www.khskv.cz/Sluzebni_mista.htm

Zdroj: Úřad práce

Odeslat poptávku nebo dotaz firmě:
KRAJSKÁ HYGIENICKÁ STANICE KARLOVARSKÉHO KRAJE územní pracoviště Cheb
sekretariat@khskv.cz
ČTYŘI + ŠEST =    doplňte číslo, např.: 12

Formulář je určen výhradně k zasílání poptávek nebo dotazů souvisejících s činností vybrané firmy. Zprávy jsou redigovány našimi operátorkami. Po jejich schválení jsou odeslány adresátovi.

Další firmy z oboru:
Hygienické služby, stanice

KOHOUTOVÁ VLADIMÍRA MUDr.-HACCP
81,82 km

náměstí Míru 2363/10, Jižní Předměstí, Plzeň www.haccp.name

HACCP - systém kritických bodů, záruka zdravotní bezpečnosti potravin.

MPD PLUS, s.r.o.
98,39 km

nábř. Dr. Beneše 2307, Rakovník II, Rakovník www.mpd.cz

Společnost vznikla v červnu roku 1993. Vedle dodávek speciálních pracích, mycích, čisticích a dezinfekčních prostředků nabízíme komplexní zpracování technologie Vašeho pracího procesu včetně zaškolení technologů a poskytnutí našeho know-how.

PAMAR SAFETY s.r.o.
155,15 km

Kostelecká 265, Lobkovice, Neratovice www.pamar.cz

QR kód

QR kód