Použité filtry:
  • Jeřáby - prodej, servis, výroba
vše zrušit
V mém okolí
Obrat firem
více obratů
Počet zaměstnanců
více počtů
Právní forma

Jeřáby - prodej, servis, výroba 240 firem

 
Bohatcova 111/37, Řečkovice, Brno
Komplexní činnost v oblasti jeřábů a zdvihacích zařízení.
Horní Újezd č. 88
EMKOL, Ing. Josef Koukal: nabídka lešení, zejména pojízdná hliníková, sítě na lešení, bezpečnostní sítě, bezpečnostní postroje. Další kapitolou je stavební mechanizace, jako jsou elektrocentrály, lasery Leica, odvlhčovače vzduchu.
Prosetín č. 103
Oprávnění pro montáže, opravy, revize a revizní zkoušky vyhrazených zdvihacích zařízení (vydala Technická inspekce ČR). Oprávnění pro montáže, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení (vydala Technická inspekce ČR).
S & D STROJÍRNA PROSETÍN
Krátká 4, Velké Březno
Společnost GeoBen s.r.o. nabízí geodetické služby. Zaměřujeme se především na inženýrskou geodézii – geodetickou činnost ve výstavbě a s tím spojené služby a speciální velmi přesné geodetické práce.
Pražská 1, Radlík, Jílové u Prahy
FERRO OK
Čáslavská 1257, Chrudim IV, Chrudim
Specializujeme se na výrobu kabin pro pracovní stroje a jejich plné vybavení.
Nová Ves č. 143
Naše firma se zabývá vývojem, konstrukcí, výrobou, montáží a servisem konkrétních zakázek, dále provádíme zámečnické práce, parkovací systémy i výtahy pro invalidy. Zakázky tedy dodáváme komplexně na klíč.
Platěnice č. 56, Moravany
Výroba přípojných vozidel, montáž nástaveb, servis, opravy a přestavby vozidel, prodej vozidel, autodílů a příslušenství.
TOM SERVICE
Doublovičky č. 9, Jesenice
Naše silné stroje a zkušenostmi ostřílený personál zajišťuje široký rozsah služeb pro soukromý sektor i větší firmy v oblasti stavebnictví.
Bavorská 1138/6, Stodůlky, Praha
Vybavení autoservisů a dílen. Hledáme pro Vás v Evropě to nejlepší.
VÝTAHY, s.r.o.10 fotek  
Vrchovecká 216, Velké Meziříčí
Firma provádí výrobu, montáž, generální opravy a rekonstrukce. Provádění revizních zkoušek vyhrazených zdvihacích zařízení a projektovou činnost v investiční výstavbě.
Zděbradská 56, Jažlovice, Říčany
HYVA-CS
Tuřická 327/7, Kbely, Praha
Poskytujeme tyto služby: dodávky malých nákladních šplhacích výtahů vlastní konstrukce, návrhy a poradenství, servis zdvihacích zařízení, revize a zkoušky, inspekční prohlídky, školení jeřábníků, vazačů břemen a dalších profesí, hydraulická plošina.
Dr. Janského 710, Chrudim II, Chrudim
Hlavním specializovaným nabízeným sortimentem jsou dodávky jeřábového příslušenství a zařízení staveb pro stavebnictví a průmysl.
Československé armády 877/20, Slezská Ostrava, Ostrava
Provádíme montáž a svařování potrubí, montujeme ocelové konstrukce, haly, přístavby, vestavky, jeřábové dráhy a technologické ocelové konstrukce včetně stěhování a přemístění strojů, lisů...
Březová 102/3, Rumburk 2-Horní Jindřichov, Rumburk
Firma dodržuje termíny prováděných služeb, kontrolní a školicí činnosti dle ročního plánu a smlouvy nebo potřeb firmy dle dohody s pověřenou osobou nebo s jiným určeným zástupcem firmy, termíny kontrolních činností a školení dle ročního plánu.
U Sokolovny 173/13, Petřkovice, Ostrava
Provádíme kompletní elektroinstalační, vodoinstalační, topenářské a plynoinstalační práce, poruchová služba, zabezpečovací a požární systémy. Servis, montáž, revize a výroba mostových jeřábů a jeřábových drah.
Lihovarská ul., Radvanice, Ostrava
Prodej, montáž, servis silniční manipulační techniky – hydraulické jeřáby, nosiče kontejnerů, závěsné vysokozdvižné vozíky.
Komenského 726, Česká Třebová
ADECO
Svažitá 76, Nechánice, Sulice
Na Sádkách 1935/1, Kroměříž
Radobyčická 2747/10b, Jižní Předměstí, Plzeň
Pražská 668/24, Čáslav-Nové Město, Čáslav
STASTR ČÁSLAV
Dusíkova 906/33, Lesná, Brno
REMONT SERVIS CZ - revize, pronájem jeřábů, stavebních strojů, stavebních věžových jeřábů. Školicí středisko - jeřábník, lešenář, vazač a obsluha stavebních strojů, motorových řetězových pil.
nám. Svobody 527, Lyžbice, Třinec
Přátelství 551/4, Uhříněves, Praha
K. H. Borovského 298/7a, Pozorka, Dubí
Na Záhonech 1467, Kunovice
Masarykova 753, Krásno nad Bečvou, Valašské Meziříčí
Trnkovecká 1344/13, Radvanice, Ostrava
Záluží č. 1, Litvínov
Jinonická 804/80, Košíře, Praha
Tovární 381, Karlova Huť, Králův Dvůr
Husova 1138, Přeštice
Beru na vědomí, že tento web používá k vylepšování služeb soubory cookies. Více informací.