Kotlářská 589/28
Veveří
Brno
602 00 Brno 2
navigovat

Kontakty

Provozní doba

PO 10:00-12:00 13:00-19:00 hod.
ÚT 10:00-12:00 13:00-19:00 hod.
ST 10:00-12:00 13:00-19:00 hod.
ČT 10:00-12:00 13:00-19:00 hod.
PÁ 10:00-12:00 13:00-17:00 hod.
SO 16:00-20:00 hod.
NE 16:00-20:00 hod.

Kontaktní osoby

  • Michal Gratcl - majitel
Odeslat poptávku

Webové prezentace

Sociální sítě

Činnosti firmy

    výkup a prodej
  • starožitnosti
  • umění
  • specializace
  • obrazy starých mistrů
  • porcelán
  • sošky a sochy
  • sakrální tématika
  • šperky
  • sklo
  • zlato a stříbro
  • designový nábytek

Oficiální údaje: Michal Gratcl

IČ: 69751587
DIČ: CZ7110193805
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Datová schránka: qmtfazu

Zdroj: justice.cz

Odeslat poptávku nebo dotaz firmě:
ANTIK & GALERIE & AUKCE U PAPOUŠKA

Zadejte poptávku nebo dotaz

E-mail příjemce: info@upapouska.cz

  doplňte číslo, např.: 12

Formulář je určen výhradně k zasílání poptávek nebo dotazů souvisejících s činností vybrané firmy. Zprávy jsou redigovány našimi operátorkami. Po jejich schválení jsou odeslány adresátovi.
Kliknutím na tlačítko odeslat potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.

Nyní je redigována našimi operátorkami, po schválení (nejpozději následující pracovní den) bude odeslána příjemci.

Děkujeme Vám!
Tým Živéfirmy.cz

Beru na vědomí, že tento web používá k vylepšování služeb soubory cookies. Více informací.
U více než 300.000 firem najdete alespoň jednu kontaktní osobu.