KATAN JOB

Františka Formana 259/26
Dubina
Ostrava
700 30 Ostrava 30
navigovat

Kontakty

Kontaktní osoby

  • Kateřina Hoangová - jednatelka
odeslat poptávku

Webové prezentace

Činnosti firmy

    e-shop
  • autodoplňky
  • dárkové a domácí předměty
  • módní doplňky
  • hračky
  • kabelky
  • parfémy, ...

Oficiální údaje: KATAN JOB s.r.o.

IČ: 27859924
DIČ: CZ27859924
Počet zaměstnanců: 1 - 5
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Datová schránka: fhzfaz7

Ekonomické činnnosti dle NACE

  • 16 - Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku
  • 23 - Výroba ostatních nekovových minerálních výrobků
  • 256 - Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění
  • 32990 - Ostatní zpracovatelský průmysl j. n.
  • 43120 - Příprava staveniště
  • 461 - Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
  • 55 - Ubytování
  • 63910 - Činnosti zpravodajských tiskových kanceláří a agentur
  • 6820 - Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
  • 7430 - Překladatelské a tlumočnické činnosti
  • 81290 - Ostatní úklidové činnosti
  • 855 - Ostatní vzdělávání
  • Zdroj: Registr ekonomických subjektů

Volná pracovní místa

Hlavní stavbyvedoucí (2 místa)

Pracoviště a kontakty

Františka Formana 259, Dubina, 700 30 Ostrava 30, Ostrava

Kateřina Hoangová
e-mail: katkahoangova@seznam.cz
poptat práci
Vlastnosti volného místa
Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Pracovněprávní vztah:
Minimální stupeň vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 1.4.2015
Mzdové rozpětí:od 20000 do 40000
Poznámka k volnému místu

ZMK

Požadavky:
znalost vietnamského nebo korejského jazyka

Zaměstnanecké výhody: ubytování

První kontakt e-mailem: katkahoangova@seznam.cz

Nákupčí (2 místa)

Minimální stupeň vzdělání:Vyšší odborné
Mzdové rozpětí:od 15000 do 30000

ZMK

Náplň práce: nákup zboží v asijských zemích

Požadavky:
znalost vietnamského nebo čínského jazyka slovem i písmem

Překladatelé a tlumočníci (2 místa)

ZMK

Požadavky: vietnamský nebo korejský jazyk slovem i písmem

Zdroj: Úřad práce

Odeslat poptávku nebo dotaz firmě:
KATAN JOB
NULA + DEVĚT =    doplňte číslo, např.: 12

Formulář je určen výhradně k zasílání poptávek nebo dotazů souvisejících s činností vybrané firmy. Zprávy jsou redigovány našimi operátorkami. Po jejich schválení jsou odeslány adresátovi.

Další firmy z oboru:
Internetové obchody, e-shopy

PIŠKO PETR-HRAČKY
1,80 km

Dr. Martínka 1590/6, Hrabůvka, Ostrava www.hracky-pisko.cz

Nabízíme široký sortiment hraček - panenky, plyšové hračky, lego, puzzle, společenské hry, stavebnice, autíčka, dřevěné hračky, karnevalové kostýmy a masky pro děti i dospělé .

BESTA-SHOP.CZ
2,38 km

Výškovická 555/148, Výškovice, Ostrava www.besta-shop.cz

BEZPEČNOST PRÁCE-POŽÁRNÍ OCHRANA-PREVENT PRO
3,90 km

Místecká 1120/103, Vítkovice, Ostrava www.preventpro.cz

ORIENTAL-ORIENTÁLNÍ ZBOŽÍ
4,05 km

Výškovická 3085/2, Zábřeh, Ostrava www.oriental.cz

QR kód

QR kód
Ročně rozšíříme katalog o 30.000 nově ověřených firem.